Chuckyna našla domov


kříženka, fena, cca 2 roky, KASTROVANÁ

Chuckyna je vzhledem klasický voříšek. Chuckyna je moc hodná, mazlivá a hravá fenečka. S ostatníma pejskama vyhází bez prohlémů a kočičky má také ráda. Je to naprosté zlatíčko a je strašně šikovná. Chápe povely jako zůstaň a poběž. Z počátku je k cizím lidem nedůvěřivá, ale za chvilku se okouká a je v pohodě. Domácí lidi miluje, stejně tak i pejsky, kteří si s ní chtějí hrát. Nic neničí a chová se klidně.

Více fotografií naleznete zde.

 

19. 9. 2012 odjela Chuckynka do nového domova do Pelhřimova, kde nahradí zemřelého pejska. Celé dny bude s babičkou a k dispozici má domeček se zahradou :)

29. 8. 2012 - Chuckynka je naprostý zlatíčko a je strašně šikovná. Na procházkách se přizpůsobila Kurtíčkovi (vlastní pejsek depozitářky) jak v tempu, tak ve značkování. Chápe povely jako zůstaň a poběž. Jinak někdy spinká s kočičkou v pelíšku nebo si s ní hraje, pak miluje všechny žvýkací tyčinky a balónky na hraní. Ale nejvíc miluje malé pejsky, kteří si s ní hrají a laškují a válí s ní sudy. Na cizí lidi, kteří přijdou k nám domů zaštěkne a trochu se ze začátku bojí, ale za chvíli je v pohodě. Na procházce jí lidi nevadí. Má ráda masíčko a konzervičky. Chuckinka umí i předními packami stepovat - když je natěšená a v očekávání, že za ní jdu, tak předními přešlapuje, jako když stepuje. Je opravdu roztomilá, vděčná, učenlivá a věrná.

3. 7. 2012 - Chuckinka po převozu strávila 2 dny zalezlá v boudičce a baštila jen, když tam u ní nikdo nebyl a chodila "na záchod" na zahrádku (a ne do výběhu!) taky jen po taji. A dnes najednou vyskočila z boudy a následovala nás, hrála si s balónkem a běhala po dvorečku a zahrádce, jako kdyby nic. Kočiny kolem ní chodí v pohodě, jen, když se nějaká rozeběhne, tak ji samozřejmě prožene (jako všichni pejsci, je to pro ní jen hra). Nechala se vyčesat a chodí se pomazlit. Je opravdu sladká.

 

červenec 2012 - Chuckyna byla převezena do jiného depozita, kde bude možnost se jí individuálně věnovat.

květen 2012 - Chuckyna byla vykastrována.

11. 3. 2012 - Chuck byl převezena do depozita v Kolíně a zjistilo se, že se jedná o fenečku :-D Takže z Chucka je Chuckyna :-D.

16. 2. 2012 - Chuck žije prozatím v obci Hranice, kde v nevyhovujících podmínkách žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde