Dorina našla domov


kříženka jezevčíka, fena, 3 roky, KASTROVANÁ

Dorinka je tříletá hladkosrstá kříženka jezevčíka. Je menšího vzrůstu. Dorinka je zlatíčko, na vodítku chodí celkem dobře, při procházce je klidná, neodbíhá daleko, kontroluje si páníčky. Povely neumí, ale přiběhne na zavolání a za odměnou :-). Když dělá něco co nemá stačí okřiknout a hned reaguje. Vypadá, že bude hodně učenlivá a poslušná. Kočičky jí nevadí, nehoní je, jen se běží podívat a očuchat. Se psy je také ok, i když sem tam se projevuje dominantněji. Je zvyklá být i doma, hned věděla co se dělá na gauči:-). Je čistotná a moc mazlivá. Dorka by byla vhodnější k domku se zahrádkou a klidně by mohla být na zahradě i trvale. Nevydrží se moc dlouho válet doma, raději šmejdí venku.

Více fotografií naleznete zde.

17. 5. 2012 - Dorinka odjela do nového domova. Bude žít v domku s velkou zahradou ve Včelné.

27. 4. 2012 - Dorinka byla vykastrována.

23. 4. 2012 - Dorka by byla vhodnější k domku se zahrádkou a klidně by mohla být na zahradě i trvale. Nevydrží se moc dlouho válet doma, raději šmejdí venku.  

14. 4. 2012 - Majitelka jedenácti pejsků již nezvládá péči o ně, proto jim hledá přes inzerci nový domov a velkou část pejsků daruje. Dvě fenečky z těchto pejsků byly dnes převzaty do naší péče, budou vykastrovány a nabízeny k adopci.