Jak nás můžete podpořit


 • Převodem jakékoli finanční částky na účet: 224027384/0300
  nebo na adresu Cibela z.s., Na Hradbách 49, 377 01 Jindřichův Hradec. Na požádání vystavíme darovací smlouvu, pokud ji budete chtít využít pro odčitatelné položky na daňovém přiznání či ročním zúčtování záloh z daně z příjmů.

 • Nově máme i transparentní účet: 2702845437/2010

 • Pomáhejte s projektem Click and feed.

   

   

  INFO o krmivu Brit, které klikáním získáme pro naše svěřence.

 • Zakoupením mikročipů DATAMARS pro naše svěřence na stránkách společnosti ALTERCAN.

 • Nákupem chovatelských potřeb pro zvířata v internetovém obchodě Pet Amour. Firma Barbary Vinšové na svém webu rozjela projekt, kdy z každého zakoupeného výrobku značky Designed by Lotte přispíváte 10 Kč na naše svěřence.

 • Nákupem chovatelských potřeb pro zvířata v nouzi v internetovém obchodě Chovatelské potřeby ČB. Nákupem konkrétních chovatelských potřeb pro zvířata budete mít jistotu, že za Vaše peníze obdrží zvířata to, co vy chcete, doprava bude zajištěna zdarma a ještě dostanete slevu 5% z Vaší objednávky.

 • Nákupem chovatelských potřeb pro zvířata v nouzi v internetovém obchodě MaB shop. Firma manželů Ballingových nás podporuje již od začátku naší činnosti a nyní nás spolu s nimi můžete podpořit i vy. Nákupem konkrétních chovatelských potřeb pro zvířata budete mít jistotu, že za Vaše peníze obdrží zvířata to, co vy chcete a ještě firma Marty přidá další věci v ceně 10% Vaší objednávky.

 • Darovat můžete i krmivo (granule, konzervy, piškoty, směsi pro ptáky, obilniny atd.), chovatelské potřeby (i použité) jako jsou vodítka, náhubky, obojky, pelíšky, hračky pro psy a kočky, škrabátka pro kočky, deky ... Také velmi vítáme léky pro kočky a psy, zdravotnický a desinfekční materiál, prostě cokoli, co by se v některém ze zařízení pečujícím o opuštěná zvířata mohlo hodit. Pokud pro některé z Vašich darů nenajdeme u nás uplatnění, předáme je spolupracující organizaci, kde je využijí.

 • Hledáme dobrovolníky, kteří by chtěli nabídnout dočasný domov opuštěným pejskům nebo kočičkám (tzv. domácí depozitum). Jedná se o příjem a výdej zvířete, celkovou péči (krmení, venčení, péči o zevnějšek, socializace, výchova, příp. základní výcvik), zajištění veterinární péče (odčervení, očkování, kastrace, čipování). Veškeré náklady spojené s péčí o zvíře budou hrazeny z prostředků Cibela z.s. Pomůže i poskytnutí dočasného domova pro 1 kočičku či 1 pejska.

 • Dále vítáme dobrovolníky na pomoc při venčení pejsků (okolí Jindřichova Hradce) a s pořádáním našich akcí (umisťovací výstavy, akce pro pejskaře jako jsou voříškiády, „sranda“ závody a pochody se psy).

 • Zúčastněte se některé z našich akcí pro pejkařskou i nepejskařskou veřejnost. Řekněte o nás svým známým, třeba i někdo z nich nabídne svou pomoc.

 • Nebo máte pocit, že by nějaká firma ve Vašem okolí měla zájem o spolupráci s námi, napište nám, rádi její vedení zkontaktujeme.

 • Můžete podpořit i návštěvnost našich stránek tak, že na vaše stránky umístíte naši ikonu:

ikonka 88x31


<a href="http://www.cibela.cz"><img
 style="border: 0px solid ; width: 88px; height: 31px;"
 alt="cibela" src="http://www.cibela.cz/images/ostatni/bannery_loga/cibelaikona.gif"></a>banner 468×60
 

<a href="http://www.cibela.cz"><img style="border: 0px ; width: 468px; height: 60px;" src="http://www.cibela.cz/images/ostatni/bannery_loga/banner.jpg" alt="banner.jpg, 20 kB" title="banner"></a>