Maruška našla domov


kříženka, fena, 9-10 let

Maruška je velice milá, mazlivá, klidná holčička. Na vodítku chodí dobře, ostatní pejsky má ráda. Je velice fixovaná na svojí kamarádku (možná dceru či sestru Toničku). Po navyknutí může bez problémů chodit i na volno, krásně reaguje na zavolání a ani se od člověka moc nevzdaluje. V bytě je čistotná a nevadí jí ani kočičky.

Více fotografií naleznete zde.

Básnička pro Marušku: MARUŠKA
Co dodat k této půvabné dívce psí,
snad i ona o domově a lásce sní.
Přála by si chodit v lukách,
na konci vodítka mít třeba kluka.
nejradši by domov spolu s Toničkou měla,
ale která osoba by dva psy chtěla.
Kdyby přece jen a čistě náhodou,
no to by byly obě za vodou.
Maruška je hodná, na vodítku umí,
osvojte si ji, ať každý na vás čumí.
Závidět budou tuhle fešnou holku,
budete pak tvořit nerozlučnou dvojku.


28. 3. 2012 - Maruška spolu se svou velkou kamarádkou Toničkou a kočičkou Lunetkou odjela do nového domova k milé paní do Boru u Suchdola nad Lužnicí.

12. 2. 2012 - Maruška je velice hodná holčička, v bytě je naprosto bezproblémová, čistotná, klidná, ráda se povaluje na gauči a odpočívá. Na procházkách chodí na volno, hezky reaguje na přivolání a nemá žádné tendence někam utíkat, drží se blízko svého člověka. S kočičkami je taky kamarádka.

25. 1. 2012 - Maruška byla dnes na prohlídce u pana veterináře, ostříhal jí přerostlé drápky, vyčistil ouška, v očičkách už má zákal, ale to je vzhledem k věku normální. Váží 7 kg.

21. 1. 2012 - Maruška se toulala společně se svojí dcerou či sestrou Toničkou po ulicích Frýdlantu, v říjnu 2011 byla odchycena a umístěna v psím azylu v Krásným lese a 21.1.2012 převezena do našeho depozita.