Lunetka našla domov


kočička, 4 roky, KASTROVANÁ

Lunetka se přitoulala k jedné paní k baráčku, ta si ji však nemohla nechat, tak ji krmila do doby, než se u nás uvolnilo místo a mohli jsme ji přijmout do péče. Lunetka byla zprvu z bytu trochu vystrašená, ale nyní se mazlí a je to pohodová, moc hodná a vcelku nenáročná kočička. Chybí ji dost zubů, ale pravděpodobně nepůjde o vypadání věkem, ale spíše prodělala zánět dásní či jinou nemoc, která ji o zoubky připravila. Jinak působí dosti mladě.

Více fotografií naleznete zde.

28. 3. 2012 - Lunetka spolu se dvěmi fenečkami Toničkou a Maruškou odjela do nového domova k milé paní do Boru u Suchdola nad Lužnicí.

27. 10. 2011 - Lunetka byla dnes na kastraci, byla provedena i kontrola chrupu, bohužel ho má ve velmi špatném stavu, resp. skoro žádný nemá. V tlamičce měla jen 2 zoubky, z toho 1 musel být odstraněn. Nicméně kočičce to nevadí, jen bude třeba ji krmit měkkou stravou (konzervy, rozmočené granule). Věk byl odhadnut na 4 roky. Lunetka měla také v tlamišce velký absces, který byl též odstraněn.

21. 10. 2011 - Lunetka se přitoulala k jedné paní k baráčku, ta si ji však nemohla nechat, tak ji krmila do doby, než se u nás uvolnilo místo a mohli jsme ji přijmout do péče. Lunetka byla zprvu z bytu trochu vystrašená, ale nyní se mazlí a je to pohodová, moc hodná a vcelku nenáročná kočička. Chybí ji dost zubů, ale pravděpodobně nepůjde o vypadání věkem, ale spíše prodělala zánět dásní či jinou nemoc, která ji o zoubky připravila. Jinak působí dosti mladě. Nálezci si mysleli, že jde o odrostlé kotě.