Tonička našla domov


kříženka, fena, 6-7 let

Tonička je velice milá, mazlivá, klidná holčička. Na vodítku chodí dobře, ostatní pejsky má ráda. Je velice fixovaná na svojí kamarádku (možná maminku či sestru Marušku). Po navyknutí může bez problémů chodit i na volno, krásně reaguje na zavolání. V bytě je čistotná a nevadí jí ani kočičky.

Více fotografií naleznete zde.

Básnička pro Toničku: TONIČKA
Holčička malá se srstí jako pšenice,
pejsky má ráda a nehoní slepice.
Mazlivá, klidná a vděčná fenečka,
hledá pro sebe hodného dědečka.
Babičku by taky brala, klidně obojí,
doma se jí láskou srdce zahojí.
Pospíchejte tedy pro ní, dokud drží naději,
že i ona bude holka naše, v posteli už v neděli...


28. 3. 2012 - Tonička spolu se svou velkou kamarádkou Maruškou a kočičkou Lunetkou odjela do nového domova k milé paní do Boru u Suchdola nad Lužnicí.

28. 2. 2012 - Tonička dnes měla podstoupit kastraci, ale při vyšetření pan veterinář zjistil, že má srdeční aritmii a tak by pro ni narkóza byla ohrožující. Doporučil nám od kastrace upustit, když nemá zdravotní problémy.

12. 2. 2012 - Tonička je velice hodná holčička, v bytě je naprosto bezproblémová, čistotná, klidná, ráda se povaluje na gauči a odpočívá nebo chodí koukat do kuchyně, co se tam dělá dobrého :-D Na procházkách chodí na volno, hezky reaguje na přivolání. S kočičkami je taky kamarádka.

25. 1. 2012 - Tonička byla dnes na prohlídce u pana veterináře, ostříhal jí přerostlé drápky, vyčistil ouška (v jednom oušku má slabý zánět), ale jinak je holčička v pořádku. Jen nám teď hárá, tak kastraci musíme odložit na později. Váží 8 kg.

21. 1. 2012 - Tonička se toulala společně se svojí maminkou či sestrou Maruškou po ulicích Frýdlantu, v říjnu 2011 byla odchycena a umístěna v psím azylu v Krásným lese a 21.1.2012 převezena do našeho depozita.