Boris našel domov


pes, kříženec retrívra, 5 let, KASTROVANÝ

Boris je absolutně socializovaný pes, umí pár základních povelů, je to mazlík, nekonfliktní s ostatními psi, na kočky občas štěká a venku je honí, ale nikoli z agrese, spíš ze zvědavosti a tak nějak "volně". Umí sedni, obstojně i chodit u nohy a na volném vodítku "netáhne". Za lidma chodí všude a stále vyjma očuchání zahrady - prostě člověčí závisláček. Jeví se jako absolutní bezproblémový pes. Rád papá cokoli a miluje odměny, takže skrze to se snadno jen trochu doučí nějaké povely a trochu slušné chování (třeba neočuchávat linku atd. ), ale jinak fakt nádherný, milý, přítulný hafík. Procházky tak střední, velice je rád na zahradě, ale s lidmi!!!!

Více fotografií naleznete zde.

4. 11. 2012 - Borísek dnes našel konečně svůj stálý domov a zůstává u své depozitní tety, kde mu bude dělat společnost fenečka.

15. 9. 2012 - Boris byl vykastrován, při zákroku mu byli vyčištěny zuby, které neměl v moc dobrém stavu. Jinak je v pořádku, jen hubený, ale to jistě brzy napravíme :-D

1. 9. 2012 - Do depozita předán jako nalezenec, o kterého se nikdo zatím nehlásí, což je nám záhadou, protože hafík je absolutně socializovaný, umí pár základních povelů, je to absolutní mazlík, nekonfliktní s ostatními psi, na kočky občas štěká a venku je honí, ale nikoli z agrese, spíš ze zvědavosti a tak nějak "volně". Neumí povel "ke mě", což je problém, ale v domě reaguje na klasiku "pocem" a venku se zastaví na obyčejné písknutí, ale zatím to není na pouštění z vodítka! Borískovi se velmi líbí i nehárající feny a je připraven kdykoli plnit své mužské psí úkoly. Dnes byl vykoupán a vyčesán - vše naprosto bez problémů, "drží", neprotestuje, umí sedni, obstojně i chodit u nohy a na volném vodítku "netáhne". Za lidma chodí všude a stále vyjma očuchání zahrady - prostě člověčí závisláček. Jeví se jako absolutní bezproblémový pes. Rád papá cokoli a miluje odměny, takže skrze to se snadno jen trochu doučí nějaké povely a trochu slušné chování (třeba neočuchávat linku atd. ), ale jinak fakt nádherný, milý, přítulný hafík. Procházky tak střední, velice je rád na zahradě, ale s lidmi!!!!