Thelma našla domov


fena, kříženka pravděpodobně border kolie, 6 týdnů

je jedno ze 7 štěňátek, které bylo nalezeno odložené v krabici jako 4 týdenní. Zprvu byla se sourozenci dokrmována z láhve, nyní už však přešla plně na normální stravu z misky (štěněcí granule a konzervy). V dospělosti bude střední velikosti (cca 20 kg). 

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

26. 8. 2012 - Thelma odjela s novými majiteli do Prahy.

20. 8. 2012 - Štěňátka jsou již 2x odčervená a dnes dostala své 1. očkování. Krásně již papají štěněcí granulky a konzervy, takže se mohou rozjet do nových domovů.

13. 8. 2012 - Štěňátka dnes měla odpoledne plné nových zážitků. Po odpolední svačince si dala koupel, pak chvíli her na sluníčku, spánek a pak absolvovala ještě pedikúru s manikúrou, aby mohla krásně pózovat na nově pořizovaných fotografiích, které můžete shlédnout zde.

9. 8. 2012 - Štěňátka se nakonec chytla velmi dobře, pár dnů papkala pouze z lahvičky nebo ze stříkačky, ale nyní již pěkně baští z misky. Zatím tedy jen štěněčí mlíčko a tvaroh s vaječným žloutkem, ale postupně budeme přecházet na rýžovo-masovou kašičku.

4. 8. 2012 - Oslovila nás paní starostka obce Rodvínov, že jedna paní našla v krabici 7 štěňat. Bohužel se štěňátka nacházela na rozhraní katastru 2 obcí, tak chvíli trvalo, než se dohodlo, kdo má povinnost se o ně postarat, nakonec se toho paní starostka ujala a po domluvě s námi, k nám štěňátka dovezla. Bohužel někdo vyhodil štěňátka ještě tak malinkatá, že ještě byla plně odkázána na matku, teprve jim rostou zoubky a ani mlíčko neumí přijímat z misky. Budeme se snažit je vypiplat na umělém mléku z láhve, snad se to podaří, ale plně nahradit fenku jim nedokážeme. Lidská bezcitnost je tak veliká :-(