Cita našla domov


kříženka, fena, 1-2 roky, STERILIZOVANÁ

Cita pochází z množírny naháčů, kde bylo celkem 19 pejsků. Cita je velmi milá a klidná fenečka. Zatím je ze všeho trošku vyjukaná. Od příjezdu do dočasného domova, kdy odmítala vylézt z auta a chodit venku, udělala velký pokrok – zvládla venčení na vodítku, i když se do něj ještě trošku motáme :o) Venku je malinko víc vyděšená, vše je pro ni nové, pomáhá jí přítomnost dalšího pejska. Dnes vydržela hodinku sama doma, nic nezničila ani neštěkala. Vypadá to, že si užívá klid a pohodu. Začíná i vrtět ocáskem, když si s ní povídáme, takže určitě bude vděčnou společnicí novému páníčkovi/ paničce a užívat si mazlení. Návštěvu u pana doktora zvládla na jedničku. Cituška je naočkovaná, bude odčervená a během dvou týdnů půjde na kastraci, potom může vyrazit do nového domova.

Více fotografií naleznete zde.

15. 9. 2012 - Cituška odjela domů. Bude bydlet v bytě v Praze a společnost jí bude dělat stejně stará fenečka Maya.

27. 8. 2012 - Cita dnes podstoupila sterilizaci.

16. 8. 2012 - Cita je velmi milá a klidná fenečka. Zatím je ze všeho trošku vyjukaná. Od včerejšího příjezdu do dočasného domova, kdy odmítala vylézt z auta a chodit venku, udělala velký pokrok – zvládla venčení na vodítku, i když se do něj ještě trošku motáme :o) Venku je malinko víc vyděšená, vše je pro ni nové, pomáhá jí přítomnost dalšího pejska. Dnes vydržela hodinku sama doma, nic nezničila ani neštěkala. Vypadá to, že si užívá klid a pohodu. Začíná i vrtět ocáskem, když si s ní povídáme, takže určitě bude vděčnou společnicí novému páníčkovi/ paničce a užívat si mazlení. Návštěvu u pana doktora zvládla na jedničku. Cituška je naočkovaná, bude odčervená a během dvou týdnů půjde na kastraci, potom může vyrazit do nového domova.

15. 8. 2012 - Cita byla přijata do českobudějovického depozita. Byla vykoupána a odblešena. Zítra ji čeká návštěva veterináře.

14. 8. 2012 jsme našli výzvu od občanského sdružení Zvíře v tísni, ohledně hledání dočasných domovů pro 19 psů (naháčů a jejich kříženců), kteří se dostali do nesprávných rukou. Na místě jsou staří, mladí i štěňata - některá mrtvá. Akutně se tedy shání dočasné domovy pro všechny tyto pejsky.

předchozí  strana 1/3  další