Duffy našla domov


kříženka, fena, cca 3 roky, KASTROVANÁ

Duffy pochází z množírny naháčů, kde bylo celkem 19 pejsků. Je to fenečka střední velikosti, měří 42 cm v kohoutku, váží 10 kg. Na vodítku chodí pěkně. Je to velice kontaktní fenka, miluje mazlení, je však i dobrý hlídač. S ostatními pejsky i fenkami vychází skvěle. Je zvyklá žít venku, bude vhodná k domku se zahrádkou se zateplenou boudou.

Více fotografií naleznete zde.

2. 9. 2012 - Duffy našla domov, bude bydlet u milého pána v bytě u Tábora.

22. 8. 2012 - Duffynka byla včera na kastraci, při operaci se zjistilo, že má plné bříško neléčených abscesů (nitrobřišní abscesy jsou hnisavá místa v oblasti dutiny břišní) a bylo nutné jí je odoperovat. Díky kastraci se naštěstí na abscesy přišlo, je to velmi bolestivé onemocnění a musela si chudinka v původním domově hodně vytrpět. Nyní budeme doufat, že se rána brzy zahojí a vše bude v pořádku. Je velmi statečná a první den po zákroku zvládá skvěle, snad jí to vydrží. 

17. 8. 2012 - Duffy se projevila jako naprosto úžasná společenská fenka, vyžaduje pozornost a vynucuje si mazlení, je stále veselá a všude chodí s námi. Při příchodu měla silný zánět v obou očích, který jí nyní přeléčujeme. V depozitu si již našla své místo, přes den tráví svůj čas spolu s Joem na dvorku na sluníčku a na noc zabrali oba gaučík v domě :D

15. 8. 2012 - Duffy byla spolu s Joem přijata do jindřichohradeckého depozita. Byla vykoupána a odblešena. Příští týden ji čeká kastrace.

14. 8. 2012 jsme našli výzvu od občanského sdružení Zvíře v tísni, ohledně hledání dočasných domovů pro 19 psů (naháčů a jejich kříženců), kteří se dostali do nesprávných rukou. Na místě jsou staří, mladí i štěňata - některá mrtvá. Akutně se tedy shání dočasné domovy pro všechny tyto pejsky.

předchozí  strana 1/3  další