Jack našel domov


kříženec, pes, 4 roky, KASTROVANÝ

Jack je pejsek menší velkosti, váží 1O kg. Chůzi na vodítku zvládá skvěle. Je čistotný. Miluje jiné pejsky, je zcela nekonfliktní, kočičky také snáší bez problémů. Není vhodný k drůbeži, má lovecké sklony. Jackoušek je zvláštní povahy, není to žádný velký mazlík, má rád svůj klid. Pravděpodobně ho v životě hodně člověk zklamal a je velmi problematické zlomit jeho obavy, proto je spíše vděčný za společnost pejsků, kde se chová naprosto přirozeně a bez zábran. Časem se však jistě i jeho obavy z člověka zmírní či zcela odstraní, budeme na tom ustavičně pracovat :) Je vhodný do bytu či domku se zahrádkou nejlépe k dalšímu pejskovi či fence.

Více fotografií naleznete zde a zde.

22. 9. 2012 - Jack dnes našel v rámci umisťovací výstavy Sen zvířat nový domov. Bude bydlet v Praze s milou rodinou a kamaráda mu bude dělat švýcarský ovčák. Snad to již bude ten pravý domov.

15. 9. 2012 - Jackoušek už se vrací do starých kolejí, už se neseparuje ve vedlejší místnosti a tráví s námi většinu času. Užívá si procházky, kamarádí s ostatními pejsky i když z velkých má při prvním setkání respekt a trochu obavy. Při příchodu domů už nás vítá a vrtí :) Fotografie z dnešní procházky:

13. 9. 2012 - Jackoušek byl dnes vrácen z adopce, prostředí nového domova nevzal za své a neustále se potuloval v okolí domova. Problém nastal i když ze dne na den zakousl pár slepic, kterých si předtím přes jeden měsíc vůbec nevšímal. K nám do depozita se vrátil vyrovnaný, jen trochu vystrašený, hned poznal svůj pelíšek a prostředí. Hledáme tedy pro něj znovu nový domov, kde se konečně bude cítit opravdu jako doma :)

22. 7. 2012 - Jackoušek konečně našel svůj nový domov, odjel na statek plný zvířátek, kde mu hlavní společnicí bude starší fenečka :)

22. 6. 2012 - Jackouš dělá velké pokroky, papká již krásně z ruky - což při příchodu bylo naprosto nemožné, protože se velice bál, chodí již bez vodítka, na přivolání přijde a zvládli jsme již základní povel sedni :).

17. 6. 2012 - Nové fotografie Jacka z dnešní procházky.

předchozí  strana 1/2  další

11. 6. 2012 - Jack byl vykastrován.

8. 6. 2012 - Jack byl převezen do jindřichohradeckého depozita.

1. 3. 2012 - Jack byl převezen do pražského depozita.

16. 2. 2012 - Jack žije prozatím v obci Hranice, kde v nevyhovujících podmínkách žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde