Siki v novém domově


3. 12. 2021

Dobrý den, zasílám foto Felíčka (Sikouše). Je problém nějakou vybrat, má jich sice plno, ale téměř na všech má doprovod. První foto - dobře se vyspí i na hotelu, další foto - jeho častá poloha odpočinku po náročné práci.

8. 11. 2016

Posílám ukázku podzimních prací na zahradě, kde náš Felíček (Siki) vydatně pomáhá. Po dobře vykonané práci zábava a poté nejvíce času zabere zasloužený odpočinek.

24. 8. 2016

Dobrý den paní Jirsová. Siki na své jméno nereagoval a proto mu teď říkáme Felíček (Felix = štěstí) a to on pro nás skutečně velkým štěstím JE. Už na zavolání jménem přiběhne. V pohodě s námi cestuje, minulý týden byl i v Praze, předtím na Monínci a Javorové skále, kde našel nové kamarády. Přesto, že se dříve auta trochu bál, dnes si tam sám vyskočí, ale ven ho musím většinou vyndavat, protože se mu nechce. Všude se chová vzorně, až z toho žasneme, kde se to v něm bere. Ráno nemá snahu nás přijít budit, jako náš předchozí pejsek, ale trpělivě čeká, až otevřeme oči, aby nás mohl olízáním přivítat do nového dne. A věřte, že každý den s ním prožitý je radostný. Stručně na závěr: velmi si vážíme celého Vašeho pracovního nasazení o opuštěná zvířátka i celé z.s. Cibely. Hebrovi


28. 3. 2015

Dnes se byl na nás podívat Siki (nemohli jsem ho poznat) a představit nám "brášku" bordery, kterého má na lumpačení. Kluci jsou sehraní a svému pánovi dělají radost. Děkujeme.

23. 2. 2015

Zdravím,
zasílám fotky i RTG. Nedalo mi to, tak jsem Sikiho převážil a on váží 5,4 kg. Asi záleží, kde na té váze leží či co, nemá snad vůbec chuť se přejídat. Někdy je dost zvědavej a šikovnej, i když někdy trosku hucul, ale co. V březnu by se mělo oteplit, tak snad bychom mohli přijet.