Brita našla domov


střední kříženka (knírače, fouska či jiného podobného hrubosrstého psa možná ohaře), 4 roky, KASTROVANÁ

Brita je milá, mazlivá, velice přátelská fenka. S ostatními pejsky vychází dobře a i doma je čistotná, nicméně není vhodná do bytu, jelikož v nepřítomnosti majitele se snaží dostat ven a tak škrábe a kouše dveře, proto ji doporučujeme na zahradu, kde bude spokojená a v přítomnosti majitelů, může být s nimi doma. Má kupírovaný ocas. Je to aktivní mladá fenka, takže určitě bude ráda za nějaké sportovní vyžití nebo za velkou zahradu, kde bude moci vybít svou energii.

Více fotografií naleznete zde

23. 5. 2012 - Brituška konečně našla nový domov a to v Římově. Kamarádem jí bude kníračí kluk :) Snad vše bude v pořádku a Brituška se rychle zabydlí a ve společnosti dalšího pejska jí útěkářské sklony přejdou :)

10. 5. 2012 byla Brituška převezena ke spolupracující organizaci Animal Rescue do Českých Budějovic. Čeká ji ostříhání a účast na českobudějovickém Hobby 2012, kde bude nabízena k adopci.

6. - 8. 4. 2012 se konal dogtrekkingový závod Šlapanický vlk Moravským krasem. Jelikož je Brita fajn sporťák, přihlásili jsme se s ní do kategorie MID, což znamená trasu dlouhou 42 km. V pátek 6. 4. jsme Britušku spolu s dalšími 2 domácími pejsky naložili do auta a vyrazili směr Brno. Nocleh byl plánován ve stanu, ale jelikož máme malý stan, Brita s dalším pejskem byli ubytováni v autě. Noc proběhla bez problémů a v sobotu jsme vyrazili na trať hned v 7:45. Trasa vedla krásnou přírodou skoro bez křižování asfaltu, takže se pejskům i nám perfektně šlapalo. Brituška byla celou dobu čilá a procházku si užívala, na rozdíl od nás, kteří jsme ke konci již byli znaveni :-D Do cíle jsme dorazili v 15:59, nadlábli se a až do neděle jen odpočívali. V neděli už bylo naplánované jen vyhlášení výsledků a hurá domů. Fotky z dogtreku najdete ve FOTOGALERII.

25. 3. 2012 jsme vytáhli Britušku na další delší výlet - 15 km z Brtnice na zříceninu hradu Rokštejn a zpět. Fotky z výletu najdete ve FOTOGALERII.

17. 3. 2012 se konečně ukázalo jarní počasí a tak jsme Britu vytáhli na 15 km výlet z Lodhéřova na Červenou Lhotu. Výlet si maximálně užívala, koupala se v místních potůčcích a pak se slunila v trávě. Na turisty na zámku vrtěla ocáskem (nebo tím zbytkem, co místo ocásku má) a vypadala náramně spokojeně. Fotky z výletu najdete ve FOTOGALERII.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. 1. 2012 jsme vzali Britu na 16 km výlet v okolí Boršova. Ona je totiž ideální pes na dlouhé procházky. Přírodu si užívá, má výdrž a tak si troufáme tvrdit, že by se jí moc líbil dogtrekking. Výlet se protáhl až do večera a tak jsme zašli do místní restaurace na večeři. Brituška nejdříve okukovala, jestli nám něco neupadne z talíře, a pak se uvelebila na zemi a odpočívala. Fotky z výletu najdete ve FOTOGALERII.

7. 1. 2012 jsme vzali Britu na 15 km výlet ze Studené na Javořici. Radostně se válela ve sněhu a užívala si procházku, je to prostě pes výleťák do každého počasí. Fotky z výletu najdete ve FOTOGALERII.

30. 10. 2011 jsme vzali Britu na cvičák. Chovala se tu ke všem pejskům moc přátelsky, vybízela je ke hře a zároveň jsme si s ní vyzkoušeli některé překážky, na kterých měla možnost se trochu vydovádět a všechny nás překvapila, jak je bez problémů a s naprostou samozřejmostí všechny zvládala. Posuďte sami - FOTOGALERIE.

23. 10. 2011 - Dnes nám byla po 5 měsících v novém domově vrácena fenka Nelinka, nyní přejmenovaná na Britu. Majitelé změnili práci a tak by musela být i několik dní sama doma :-(. O tom, jak se k nám dostala si můžete přečíst ZDE.