Karo našel domov


pes, kříženec špice, 5-6 let, č. čipu: 900008800236849

Karo je kříženeček špice. Je menšího vzrůstu, váží 8 kg. Je velmi hodný, mazlivý a má rád společnost. S ostatními pejsky je naprosto nekonfliktní. Vhodný do bytu či domku se zahrádkou se spaním uvnitř.

Více fotografií naleznete zde.

8. 12. 2012 - Karo našel nový domov a odjel s milou paní do Českých Budějovic :)

5. 12. 2012 - Karoušek byl dnes u veterináře, byly mu vytrženy dva zoubky a ostatní vyčištěny. Byl kompletně naočkován a načipován č. čipu: 900008800236849. V sobotu by měl odjet do nového domova :)

26. 11. 2012 - Karo dnes byl na veterinární prohlídce. Má menší kožní exém a značně zanedbaný chrup, kvůli kterému mu otýkají uzliny a proto se zdá, že hůře dýchá, srdíčko má však v pořádku. Po odstranění zubního kamene by tento menší problém měl odeznít. Špatná koordinace zadní nožičky je způsobena posunutou čéškou. Čéška se nalézé výše než by měla být a tudíž nedovoluje nožičce běžné ohnutí, dle veterináře je to však stará záležitost, pravděpodobně již od štěněncího věku pejska. Nožička Kara nijak nebolí, běžně ji používá a opírá se o ní, laickým okem ani není poznat, že na ni zcela nešlape. Operace je v tomto případě dle veterináře zbytečná.

24. 11. 2012 - Do péče jsme přijali pejska, který se přes tři měsíce potuloval v obci Loučovice, kde ho krmili místní hodní lidé. Pejsek k nám přišel ve velmi zanedbaném stavu. Je zadredovaný, pravděpodobně má i menší kožní problém a velmi špatně chodí na pravou zadní nožičku. Po přijetí byl ihned vykoupán a odčerven. V pondělí ho čeká návštěva veterináře.