Bady našel domov


pes, kříženec, 1 rok

Bady je kříženec zřejmě pitbula, středního vzrůstu, do jednoho roku stáří. Byl nalezen v lesích mezi obcemi Mutyněves a Střížovice (okr. Jindřichův Hradec). Původní majitel se neozval.
Byl by vhodný na psí sporty. Velmi rád aportuje, dobře skáče (vyskočí do náruče) a je učenlivý. Trochu neposedný jako asi každé štěně, ale vhodnou aktivitou by se vše odbouralo. Bydlet by mohl v bytě, kde je klidný a tichý (a spokojený :-)) nebo i na zahradě s vyšším plotem. K ostatním psům i fenám snášenlivý, snese i kočku.

Více fotografií naleznete zde.

30. 9. 2012 - Bady odjel do nového domova do Prahy.

9. 9. 2012 - Dnes jsme do péče přijali nalezeného pejska. Našli ho místní dřevorubci jak volně pobíhá bez obojku v lesích mezi obcemi Střížovice a Mutyněves. Pejsek má dost ošoupané drápky, vypadá to, že toho hodně ušel. Prospal většinu dne i noci, asi byl dost vyčerpaný. Hladový nebyl. Pes je to hodný, mazlivý, olizuje tváře. Bojí se zvýšeného hlasu nebo zvuku, co připomíná bití (když depozitářka vytřepávala z bot písek a vložkami plácla o kámen - kňučel a plazil se po zemi a pak se bál přijít) . Je střední velikosti, ale poměrně hubený (cca 15 kg). Možná se jedná o křížence pitbula nebo staforda. Povahou je to ještě mazlivé štěně, co co miluje lidi. Ovládá základní povely (sedni, lehni, čekej), na zahradě nechce být sám, snaží se utéct, v bytě je hodný.