Joe našel domov


kříženec naháče, pes, cca 1,5 roku, KASTROVANÝ

Joe pochází z množírny naháčů, kde bylo celkem 19 pejsků. Je to pejsek střední velikosti, v kohoutku měří 45 cm, váží 11 kg. Na vodítku i na volno chodí pěkně, na přivolání přijde. Je dobrý hlídač, ale i velký mazel. Miluje vodu, je to vodní živel. S ostatními pejsky i fenkami vychází skvěle. Je zvyklý žít venku a tak bude vhodný k domku se zahrádkou, ale pouze se spaním uvnitř, nebo se zateplenou boudou.

Více fotografií naleznete zde.

10. 9. 2012 - Joe dnes odjel do nového domova s milými lidmi k Táboru, kde bude dělat společnost ještě jednomu pejskovi :)

21. 8. 2012 - Joe byl vykastrován.

17. 8. 2012 - Joe dělá velké pokroky, zprvu se hrozně bál a byl i velký problém ho volně pobíhajícího odchytit. Nyní už se stává velkým mazlem a sám si chodí pro pomazlení. Při příchodu měl zánět v jednom očičku, který mu nyní přeléčujeme. Je velmi trpělivý a hodný. V depozitu si již našel své místo, přes den tráví svůj čas spolu s Duffy na dvorku na sluníčku a na noc zabrali oba gaučík v domě :D

15. 8. 2012 - Joe byl spolu s Duffy přijat do jindřichohradeckého depozita. Byl vykoupán a odblešen. Příští týden ho čeká kastrace.

14. 8. 2012 jsme našli výzvu od občanského sdružení Zvíře v tísni, ohledně hledání dočasných domovů pro 19 psů (naháčů a jejich kříženců), kteří se dostali do nesprávných rukou. Na místě jsou staří, mladí i štěňata - některá mrtvá. Akutně se tedy shání dočasné domovy pro všechny tyto pejsky.

předchozí  strana 1/3  další