Betynka našla domov


menší kříženka labradora, fena, 3 roky, KASTROVANÁ

Betynka je asi kříženka labradora (taková menší a kulatější), jsou jí necelé tři roky a je to velký mazel. Byla by vhodná spíše na zahradu, kde byla doteď zvyklá a kde je spokojená. Hlídač je to taky dobrý, ale jen do té doby, než dotyčný vleze za vrátka, potom je to typický labrador. S ostatními zvířaty problém nemá, děti má moc ráda. Na vodítku nebyla zvyklá, ale už se to naučila a bez problémů může chodit i na volno. Betynka má nadváhu, ale už úspěšně hubne a také je velmi učenlivá, takže trénujeme povely..

Více fotografií naleznete zde a zde.

26. 9. 2012 - Betynka dnes odjela s mladým párem do Mělníka, kde bude dělat společnost ještě jedné útulkové fenečce :)

13. 9. 2012 - Betynka byla dnes vykastrována.

29. 8. 2012 - Betynka úspěšně hubne a učí se základy poslušnosti prostřednictvím shapingu. Princip pochopila velmi rychle, takže za pár dní už zvládla SEDNI a LEHNI.

6. 8. 2012 - Betynka nám sice teď hárá, takže má myšlenky trochu jinde, ale i přesto už se poctivě učí poslušnosti a velmi rychle pochopila, že když chce odměnu, musí hezky předsednout. Je to šikulka. :)

27. 7. 2012 - Betynka už pochopila, že procházky jsou fajn. Na vodítku již chodit umí, ale může být i navolno, člověka se drží. Hledá páníčka, který ji bude mazlit, mazlit a zase mazlit. :)

22. 7. 2012 - Betynka byla přijata do péče Cibela o.s.

24. 6. 2012 - Paní, která je dlouholetou příznivkyní našeho sdružení nás požádala o pomoc pro fenku Betynku. Její starý majitel odešel do LDN a Bety zůstala sama na zahradě, kde je velmi smutná. Prozatím ji chodí krmit sousedi a příbuzní majitele (za Betynkou 2x týdně také dojíždějí), kteří plánují domek prodat, se rozhodli, že s naší pomocí najdou fence nový domov. Betynka je prý nenáročná, mazlivá, přítulná a vděčná za každé pohlazení. Se starým pánem nikdy neopustila zahradu.