Lusy našla domov


kříženka, fena, 7-8 let, KASTROVANÁ

Lusynka je fenečka střední velikosti. Zprvu se hodně bála, ale nyní poznala, že jí nikdo nechce ublížit a chová se naprosto mírumilovně. Je to obrovský mazel, sama leze do klína a pacičkou si vynucuje hlazení. S ostatními pejsky vychází skvěle, i kočičky snáší bez problémů. Bude vhodná do bytu i domku se zahrádkou. V novém prostředí je zprvu nejistá, ale rychle si zvyká. Na vodítku už chodí perfektně a krásně chodí už i na volno. Je to fenka s velikým srdíčkem. 

Více fotografií naleznete zde.

24. 4. 2012 - Lusy našla domov v Českých Budějovicích a to u paní, která jí poskytla dočasný domov, ale právě přišla o svého pejska a tak Lusy zůstává natrvalo.

14. 3. 2012 - Lusy si po převozu do jiného depozita už zvykala mnohem lépe, na procházkách v lese či někde na louce lítá jako střela, je vidět, že už si procházky krásně užívá, hrdě se vztyčeným ocáskem. Tam také chodí i bez vodítka, vždy vyletí dopředu a hned běží zpět k noze pro pochvalu, že umí přiběhnout na zavolání už i bez zavolání. :-) Je s ní legrace, chová se jako štěně. Ráda se ale i vrací domů, do svého bezpečí. S kočičkami se snáší bez problému. Z jiných pejsků je nadšená, chce s nimi být v blízkém kontaktu. Stejně tak i s lidmi - alespoň pacičkama se chce dotýkat, pak hned usne. Má moc dobré srdíčko. Apetit má také na jedničku. Včera dopoledne jsme byly na veterině, kde Lusynce vyndali stehy, vyčistili ouška, ostříhali drápky a Lusynka u všeho držela, ani nemukla.

10. 3. 2012 - Lusy se projevuje naprosto mírumilovně, je to obrovský mazel. Chůzi na vodítku již zvládá perfektně. Zpět do Hranic se již vracet nebude. Byla dnes převezena do domácího depozita do Českých Budějovic.

7. 3. 2012 - Lusy se dnes kamarádila i s ostatními pejsky, je to naprosto nekonfliktní psík, zítra poprvé zkusíme obojek a vodítko. Přestává se bát a chodí se mazlit.

5. 3. 2012 - Lusy se nás sice stále bojí, ale už papká jídlo z ruky a nechá se pohladit.

1. 3. 2012 - Lusy byla vykastrována a převezena do jindřichohradeckého depozita, za 10 dnů (po rekonvalescenci) bude převezena zpět do Hranic.

16. 2. 2012 - Lusy žije prozatím v obci Hranice, kde v nevyhovujících podmínkách žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde