Sára našla domov


kříženka, fena, 7 let, KASTROVANÁ

Sárinka pomalu zjískává důvěru v lidi. Se smečkou se přijde pomazlit a je znát, že se jí mazlení líbí. Je moc hodná. S pejskama vychází bez problémů. Na vodítku se bojí, ale je to jen otázka času, než pochopí, že už jí nikdy nikdo neublíží. Čumáček má zjizvený asi od ran a kousanců. Sárinka bude dobrá kamarádka a super společnice. Vhodná spíše do rodiny, kde nejsou děti. Určitě by uvítala i psího kamaráda :-). Sára je fenečka menšího vzrůstu ( 8 kg) asi jako pinč. Je očkovaná a odčervená.

15. 9. 2012 - Sárinka dnes konečně našla vysněný domov. Odjela spolu s ještě jedním pejskem ze stejného depozita do domku se zahrádkou u Kolína.

29. 3. 2012 - Sárinka pomalu zjískává důvěru v lidi. Se smečkou se přijde pomazlit a je znát, že se jí mazlení líbí. Je moc hodná. S pejskama vychází bez problémů. Na vodítku se bojí, ale je to jen otázka času, než pochopí, že už jí nikdy nikdo neublíží. Čumáček má zjizvený asi od ran a kousanců. Sárinka bude dobrá kamarádka a super společnice. Vhodná spíše do rodiny, kde nejsou děti. Určitě by uvítala i psího kamaráda :-).

7. 3. 2012 - Sára byla dnes vykastrována. Její váha je 8 kg. A byla na veterině moc hodná. Sárince byly vyčištěny i zoubky od zubního kamene, čekali jsme, že některé budou muset ven, ale naštěstí jí všechny držely :-)

16. 2. 2012 - Sára byla do naší péče přijata z nevyhovujících podmínek, kde žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde