Bára našla domov


kříženka, fena, 4-5 let, KASTROVANÁ

Bára je moc hodná a milá fenečka.Trochu nedůvěřivá, velikostně je asi jako jack russell teriér - váží 9,70 kg. Je očkovaná a odčervená, kastrovaná. Doma se chová tiše a klidně. Udržuje i čistotu. Už na nás vrtí ocáskem i si skočí předníma nožkama na nohy depozitářky. Venku si depozitářku a její rodinu moc hlídá, takže po zahradě chodí již bez vodítka. Bohužel je na ní pořád znát takové to vyplašení a očekávání něčeho špatného. Sice se chvilkama zdá naprosto suveréní, ale to se vzápětí změní na vyplašenost aniž bychom něco udělali nebo se pohnuli. Myslíme si však, že brzy pochopí, že se jí nic nestane a nikdo jí neublíží. První dny jedla rychle a vždy misku vylízala. Teď už tolik nežere a klidně se i rozhlíží kolem sebe. Je to moc milá, něžná a hodná holčička. Prostě zlatíčko :-)

5. 3. 2012 - Barča odjela s mladými lidmi k Plzni.

1. 3. 2012 - Barča už si i začíná hrát a je velmi mazlivá.

26. 2. 2012 - Barunka je po operaci OK. Doma se chová tiše a klidně. Udržuje i čistotu. Už na nás vrtí ocáskem i si skočí předníma nožkama na nohy depozitářky. Venku si depozitářku a její rodinu moc hlídá, takže po zahradě chodí již bez vodítka. Bohužel je na ní pořád znát takové to vyplašení a očekávání něčeho špatného. Sice se chvilkama zdá naprosto suveréní, ale to se vzápětí změní na vyplašenost aniž bychom něco udělali nebo se pohnuli. Myslíme si však, že brzy pochopí, že se jí nic nestane a nikdo jí neublíží. První dny jedla rychle a vždy misku vylízala. Teď už tolik nežere a klidně se i rozhlíží kolem sebe. Je to moc milá, něžná a hodná holčička. Prostě zlatíčko :-)

23. 2. 2012 - Bára byla vykastrovaná, na veterinární klinice se chovala velice mile a byla moc hodná, až ji všichni moc chválili.

16. 2. 2012 - Bára byla do naší péče přijata z nevyhovujících podmínek, kde žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde