Deny našel domov


kříženec, pes, 2 roky, KASTROVANÝ

Deny je zdravý mladý pejsek. Je to mazel a hračička, ale nejdříve si musí na člověka zvyknout. Lidi si vybírá - k některým jde a nechá se pohladit, na jiné štěká a bojí se přiblížit (jestli je to muž nebo žena nerozlišuje). Kočičky pěkně prohání, takže k těm asi raději ne, i když nevíme, jestli by jim ublížil, kdyby nějakou chytil, ale je zbytečné, aby se stresovala, protože na ně má fakt ťafku. Cizích děti se bojí, ale když zjistí, že nic nedělají, nevšímá si jich. Je to správný hlídač - cokoli se kde šustne, ohlásí. Také návštěvy ohlásí, vyštěká, očmuchá a nechá je být. Členy své smečky dokáže ochránit, pokud jim chce někdo ublížit. Kdyby měl doma nějakého psího kamaráda, bylo by to super, ostatní pejsky má moc rád (i když těch větších se stále trochu bojí) a i cizí vyzývá hned ke hře. Hygiena už je super. Ještě odnaučujeme nějaké zlozvyky, jako je kradení jídla, oblečení a jiných věcí, které se mu moc líbí a musí je mít.

Více fotografií naleznete zde.

14. 4. 2012 - Deny našel nový domov v Praze.

29. 3. 2012 - Deny byl vykastrován. Je to mazel a hračička, ale nejdříve si musí na člověka zvyknout. Lidi si vybírá - k některým jde a nechá se pohladit, na jiné štěká a bojí se přiblížit (jestli je to muž nebo žena nerozlišuje). Kočičky pěkně prohání, takže k těm asi raději ne, i když nevíme, jestli by jim ublížil, kdyby nějakou chytil, ale je zbytečné, aby se stresovala, protože na ně má fakt ťafku. Cizích děti se bojí, ale když zjistí, že nic nedělají, nevšímá si jich. Je to správný hlídač - cokoli se kde šustne, ohlásí. Také návštěvy ohlásí, vyštěká, očmuchá a nechá je být. Členy své smečky dokáže ochránit, pokud jim chce někdo ublížit. Kdyby měl doma nějakého psího kamaráda, bylo by to super, ostatní pejsky má moc rád (i když těch větších se stále trochu bojí) a i cizí vyzývá hned ke hře. Hygiena už je super. Ještě odnaučujeme nějaké zlozvyky, jako je kradení jídla, oblečení a jiných věcí, které se mu moc líbí a musí je mít.

1. 3. 2012 - Deny dnes navštívil výcvik agility, aby si zvykal na rušné prostředí, cizí lidi a psy. Zvládl to na jedničku, lidí se téměř nebál a bral si od nich pamlsky a s pejsky si chtěl dokonce hrát. (když k nám přišel, neskutečně se bál cizích lidí a na psy se ze strachu oháněl)

17. 2. 2012 - Deny byl naočkován a odčerven.

16. 2. 2012 - Deny byl do naší péče přijat z nevyhovujících podmínek, kde žilo 23 psů a další drobné zvířectvo. Více o této kauze se dočtete zde