Lord našel domov


kříženec, pes, 2 roky
Lord byl zprvu vystrašený, ale už si hezky zvyká, je to hodný pesan, miluje dětia má rád ostatní pejsky. Bude i nadále potřebovat citlivý přístup a pak z něj bude vděčný, mazlivý psí kluk. Od převozu dělá z pejsků největší pokroky, už za námi chodí pro baštu, vrtí ocáskem a dává hubany, hlídá si nás, zda mu neutečeme a prostě je vidět, že mu společnost dělá dobře :-) K cizím lidem je prozatím bázlivý, pokud si však získá někdo jeho důvěru, je to neuvěřitelně milý a věrný pejsek, který si s páníčkem rád hraje i spí a následuje ho na každém kroku. Působí velice vznešeným dojmem, je to prostě charakter. Lordík je elegán a Pan pejsek každým coulem. 

Více fotografií naleznete zde.

24. 3. 2012 - Lordík odjel se skvělými majiteli nahradit zemřelého pejska. Bude bydlet nedaleko depozita, kde byl v péči.

9. 2. 2011 – Lordík dělá veliké pokroky, už před námi neutíká, drží se v přítomnosti lidí a miluje mimina :-D Od miminka se nechá v pohodě hladit, leží vedle postele a občas vyskočí předními packami na postel a kontroluje, zda mu mimi s dočasnou paničkou neutekli. Je to vrtící ocásek a brzy bude veliký mazel. Když začne mimčo brečet, hned ho běží zkontrolovat a nejradši by ho ulízal ke smíchu (což má tedy zakázané, přeci jen trocha hygieny musí být).

7. 2. 2011 – Dnes nastala velká změna. Pejsci nás začali vítat. Strach šel stranou a hafani se předhánějí kdo bude hlazen dřív a radostně vyštěkávají a prdelky si můžou ukroutit :-D

3. 2. 2012 – Dnes byl Lord prohlédnut veterinářem. Má psincový kašel, ale již ho léčíme. Nezdálo se mu ani jeho srdíčko, ale to přikládal stresu a jinak je Lordík v pořádku. Očkování zvládl bravurně na jedničku a za odměnu si dal salámek.

3. 2. 2012 - Tak pan Lord už zdomácněl. Mimo to, že už vrtí radostně ocáskem (což je krásně videt, že už není stažený pod bříškem), tak drze už zkoumal, co je na kuchyňské lince a ukradl zbytek kuřete :-)

1. 2. 2012 – 3 pejsci a 1 fenečka byli odvezeni z Limuz. Jsou zatím vyplašení a zmatení, ale budou to hodní pejsci. Zatím se napapali a užívají si teplo. Jsou velmi vyhublí a také pokousaní. Zítra je čeká očista a také návštěva u veterináře během pár dní.

předchozí  strana 1/2  další

28. 1. 2012 nás kontaktovali holky z Mija spolku, zda bychom jim nepomohli při řešení případu přemnožené smečky v obci Limuzy. Jeden pán zde před lety v dobré víře zachránil pár toulavých psů a ti se mu mezi sebou namnožili tak, že se mu situace zcela vymkla kontrole a nyní je na místě cca 40 psů – přesný počet ani sám pán neví. Pejsci jsou zubožení, podvyživení, někteří pokousaní, zadredovaní. Nikdo zatím netuší, kolik je fen a kolik psů. Situace se bude řešit. Pán je ochoten většinu psů rozdat a zbytek nechat vykastrovat, aby k tomuto nedošlo opakovaně.

předchozí  strana 1/2  další