Mufinka našla domov


kříženka, fena, 2-3 roky, KASTROVANÁ
Mufinka je zpočátku velice vystrašená, ale po přivyknutí se z ní stává mazlík a vděčná fenečka. Je velice živá a hravá. Hygienické návyky má, proto je vhodná i do bytu. S ostatními psy i jinými zvířaty vychází a děti jí také nevadí. Chůzi na vodítku již krásně zvládá. Bude potřebovat i nadále trpělivý a citlivý přístup a pak z ní bude veselá a vděčná psí holčička.

Více fotografií naleznete zde a zde.

17. 7. 2012 - Mufinka dnes po velmi dlouhé době v naší péči odjela do nového domova do Prahy 10 :)

5. 7. 2012 - Mufinka byla vykastrována.

20. 6. 2012 - Mufinka byla dnes převezena do jiného pražského depozita.

7. 2. 2011 – Dnes nastala velká změna. Pejsci nás začali vítat. Strach šel stranou a hafani se předhánějí kdo bude hlazen dřív a radostně vyštěkávají a prdelky si můžou ukroutit :-D

3. 2. 2012 – Dnes byla Mufinka prohlédnuta veterinářem a zdá se v pořádku, ani žádné podezření na zánět dělohy jako většina ostatních čubinek z tohoto „chovu“, což jsme rádi. Až bude silnější, čeká ji pochopitelně kastrace. Očkování zvládla bravurně na jedničku a za odměnu si dala salámek.

1. 2. 2012 – 3 pejsci a 1 fenečka byli odvezeni z Limuz. Jsou zatím vyplašení a zmatení, ale budou to hodní pejsci. Zatím se napapali a užívají si teplo. Jsou velmi vyhublí a také pokousaní. Zítra je čeká očista a také návštěva u veterináře během pár dní.

předchozí  strana 1/2  další

28. 1. 2012 nás kontaktovali holky z Mija spolku, zda bychom jim nepomohli při řešení případu přemnožené smečky v obci Limuzy. Jeden pán zde před lety v dobré víře zachránil pár toulavých psů a ti se mu mezi sebou namnožili tak, že se mu situace zcela vymkla kontrole a nyní je na místě cca 40 psů – přesný počet ani sám pán neví. Pejsci jsou zubožení, podvyživení, někteří pokousaní, zadredovaní. Nikdo zatím netuší, kolik je fen a kolik psů. Situace se bude řešit. Pán je ochoten většinu psů rozdat a zbytek nechat vykastrovat, aby k tomuto nedošlo opakovaně.

předchozí  strana 1/2  další