Saša našel domov


kocourek, 6 měsíců, KASTROVANÝ

Saša se narodil plaché kočičce, kterou krmí hodní lidé v Počátkách (nyní ji nechají i vykastrovat.) Saša se zprvu velmi bál, nyní si již na lidi zvykl a nechá se pohladit i pochovat a už i přede. Zvyká si na děti a už je kamarád i s pejsky. Dokonce teď začal sám vyžadovat pozornost lidi a chodí si pro pomazlení sám od sebe.

Více fotografií naleznete zde.

13. 1. 2012 - Saša odjel do nového domova.

7.12.2011 - Saša byl vykastrován.

2.12.2011 - Saša byl na kontrole u veterináře a je již v pořádku. Také udělal veliké pokroky psychické. Začal se s námi intenzivně mazlit a teď už sám vyhledává společnost lidí a dožaduje se pomazlení sám od sebe.

23. 11. 2011 - Kocourek Saša byl vrácen z důvodů nemoci.

6. 11. 2011 - Saša odjel do nového domova do bytu v Jindřichově Hradci. Společnost mu bude dělat ještě o trochu starší kocourek a kočička.

17. 10. 2011 - Saša už je celkem mazlivý, ještě bude chtít chvilku času, jelikož k cizím lidem je nedůvěřivý, ale po chvíli zvykání se i s cizími mazlí a přede

6. 10. 2011 - Zjistili jsme, že Saša je kocourek, už s námi začíná komunikovat, nechá se pohladit a začíná vrnět.

2. 10. 2011 - Saša byla převezena do jindřichohradeckého depozita.

16. 9. 2011 - Saša (ještě nevíme, zda se jedná o kočičku nebo kocourka, ale spíše odhadujeme že to bude kočička) se narodil plaché kočičce, kterou krmí hodní lidé v Počátkách. Po našich přímluvách ji nyní nechají i vykastrovat. Bohužel se jim podařilo koťátka odchytit až větší (cca 3 měsíce) a tak nejsou zvyklá na lidi a ze strachu prskají a syčí. Nyní je tedy v depozitech zvykáme na přítomnost lidí a pejsků a časem z nich jistě uděláme kontaktní kočičky. Jsou čistotná, chodí na kočičí WC.