Anabell našla domov


kočička, 3 roky, KASTROVANÁ

Anabell (cca 3 roky) žila společně se 2 kocourky v domku s pánem, který nedávno zemřel. Kocouři ji vystrnadili z jejich útočiště opuštěného domu a kočička tam byla vydána na milost a nemilost sousedům, kteří je tam nechtějí. Je to hodná kočka, nenáročná, s ostatními kočičkami vychází dobře. Čistotná v bytě. Nyní si zvyká na přítomnost pejsků.

Více fotografií naleznete zde.

13. 1. 2012 - Anabell odjela společně s kocourkem Sašou do nového domova k Jihlavě.

27. 10. 2011 - Anabell byla dnes na kastraci, byla provedena i kontrola chrupu, bohužel ho má ve velmi špatném stavu, resp. skoro žádný nemá. V tlamičce má jen 3 zoubky, ze kterých jí byl sundán kámen :-( Nicméně kočičce to nevadí, i granulky schroupe, i když měkká strava jí jistě bude vyhovovat lépe.

25. 10. 2011 - Anabell (cca 3 roky) žila společně se 2 kocourky v domku s pánem, který nedávno zemřel. Kocouři ji vystrnadili z jejich útočiště opuštěného domu a kočička tam byla vydána na milost a nemilost sousedům, kteří je tam nechtějí. Je to hodná kočka, nenáročná, s ostatními kočičkami vychází dobře. Čistotná v bytě. Nyní si zvyká na přítomnost pejsků.