Micka našla domov


kočka, 3 roky (nar. 2016), KASTROVANÁ (ev. číslo 2019/10/01)

Kočička se i se svými 4 koťaty usadila u jedné z chalup v obci Starý Bozděchov. V chaloupce jsou přes léto důchodci, kteří se ale nyní stěhují pryč do města do bytu a o kočku s koťaty se nemá kdo postarat. Původně byla koťata 4, jednomu se povedlo najít nový domov, zbylá 3 jsme přijali k nám. Kočičí mámu, která je již opět březí, jsme přijali také, musíme ji nechat odrodit a po odstavu a kastraci jí budeme také hledat nový domov.

Kočička je strašně hodná, milá a nekonfliktní.

Více fotografií naleznete zde.

22. 01. 2020 - Kočička nakonec zůstane v dočasném domově ve Studené již napořád. Na domácí kočičky i pejska si hezky zvykla a dočasná teta se s ní již nedokáže rozloučit.

14. 01. 2020 - Kočička byla vykastrována.

prosinec 2019 - Během prosince našla všechna koťata nové domovy.

13. 10. 2019 - Kočička porodila 5 koťat (Toník, Megi, Tobík, Ája, Hubert).

02. 10. 2019 - Dnes jsme kočičku, která se i se svými 4 koťaty usadila u jedné z chalup v obci Starý Bozděchov. V chaloupce jsou přes léto důchodci, kteří se ale nyní stěhují pryč do města do bytu a o kočku s koťaty se nemá kdo postarat. Původně byla koťata 4, jednomu se povedlo najít nový domov, zbylá 3 jsme přijali k nám. Kočičí mámu, která je již opět březí, jsme přijali dnes také, musíme ji nechat odrodit a po odstavu a kastraci jí budeme také hledat nový domov. Má zraněnou zadní nohu, takže byla odvezena na veterinu, kde byla ošetřena a dostala ATB.