Bostonka našla domov


kočička, 10 měsíců (nar. 5 / 2018), (ev. číslo 2018/11/02), KASTROVANÁ

Bostonka a Denver jsou kočičí sourozenci. Přišli hodně plaší, ale oba se již ochočili. Bostonce to trvalo trochu déle, ale už se nechává hladit i chovat a dokonce se u toho rozvrní, když jí dá člověk čas. Byla již v novém domově, ale po 12 dnech byla vrácena, jelikož se neadaptovala tak rychle jak si noví majitelé přáli, proto pro ni hledáme trpělivé majitele, kterým nebude vadit, že si na ně bude zvykat delší čas. Je čistotná (v novém domově načůrala majitelce do postele, ale u nás poctivě chodila na záchůdek) a zvyklá na ostatní kočičky.

Více fotografií naleznete zde.

16. 3. 2019 - Bostonka odjela do kočkomilné rodiny do Tábora.

15. 2. 2019 - Po průjmu není ani památky, hovínko má Bostonka pevné a včera večer se v náručí opět rozvrněla. Chce to jen klid a prostředí a lidi, které zná bez rušivých elementů. Tak hlavně že je v pořádku.

13. 2. 2019 - Bostonka se vrací z domova k nám, jelikož majitelka si asi neuměla představit, jaké to je se seznamovat s plachou kočičkou. Bostonka se před ní ukrývala pod gaučem a navíc začala čůrat do postele a dostala průjem a s tím si nová majitelka neuměla poradit a prý si to ani takto nepředstavovala. Nyní je tedy Bostonka zpět, uvidíme, zda průjem byl jen ze stresu (je to dost pravděpodobné, jelikož u nás a ani první dny v novém domově ho neměla) nebo zda je problém jinde.

1. 2. 2019 - Bostonka odjela bydlet do bytu do Kralup nad Vltavou.

8. 1. 2019 - Tak konečně se prolomily ledy a Bostonka se nechává mazlit i chovat a jak u toho přede. K cizím je stále obezřetná, ale to se jistě časem také změní.

21. 12. 2018 - Bostonka byla vykastrována. Kočička se s námi zatím moc kamarádit nechce, bude jí trvat déle než si na někoho zvykne. Je čistotná a zvyklá na ostatní kočičky.

6. 11. 2018 - Dnes jsme přijali do péče 2 odrostlá koťata z Blažejova. Přistěhovali se k domu lidem, kteří již kocourka mají a ten o nové spolubydlící nestojí :-) Na místě je ještě jejich kočičí máma, kterou se pokusíme odchytit, co nejdříve.