Uskutečněné akce

19.-20. 5. 2012 - HOBBY České Budějovice


19. - 20. 05. 2012 jsme se s našimi psími i kočičími svěřenci zúčastnili umisťovací výstavy v rámci HOBBY na českobudějovickém výstavišti. Společně s námi zde prezentovali svá sdružení Kočky České Budějovice o.s. a Animal rescue, kteří taktéž nabízeli kočičky a pejsky k adopci.

V sobotu hledali nové páníčky tři pejsci a tři kočičky. Počasí nám přálo a tak i naše nálada byla pozitivní, až na zpařené nohy v uzavřených botách :D

Z Animal Rescue byl k adopci nabízen Pepča, u lidí měl velký úspěch, nikdo si ho však bohužel na místě nevybral, ale nic nezvzdává, určitě se pro něj milující domov najde :)

Druhým pejskem z této spolupracující organizace byla Enie, mladá kříženka labradora. Enie se předvedla jako naprosto nekonfliktní pejsek, byla pohodová a dělala velkou radost i postiženým dětem, které se u našich stánků zastavili. Bohužel ani ona si zde svého nového páníčka nezískala.

Třetím nabízeným pejskem z Animal Rescue a zároveň Cibela o. s. byla naše Brituška, která je v Animal Rescue nyní v dočasné péči. Britka se prezentovala jako zcela nový pejsek, svůj letní sestřih si velmi užívala a byla i díky němu velmi obdivována. Přestože se u ní zastavilo mnoho lidí, svůj vysněný domov na Hobby nenašla.

Kočky České Budějovice nabízely k adopci dvě kočičky. Kočičku Bublinku a kočičku Želvinku. Bohužel ani jedné z nich se nový domov nepodařilo najít.

Z našich svěřenkyň na výstavě byla kočička Minka, která byla v naší péči téměř rok. Minuška zde našla nový domov, je to obrovský úspěch a moc jí to přejeme, s novými majiteli odjela až do Klatov. Během víkendu se na nás přišli podívat i noví adoptivní rodiče pejska Vikouška ze záchytných kotců v Jindřichově Hradci, kterého si loňský rok vybrali na umisťovací výstavě v ČB.

V sobotu i v neděli bylo velké horko, pejsci byli znaveni, ale stále měli energii na psí hrátky a loudění na kolemjdoucích.

V neděli již zůstal pejsek Pepča doma a vyměnil ho překrásný münsterlandský ohař Falco z Animal Rescue, který hledá domov již skoro rok. Ani tomuto pejskovi se však bohužel nepodařilo najít nový domov.

Přestože se podařilo najít domov pouze pro jednu kočičku, byl i tak víkend velmi úspěšný, oslovili jsme mnoho nových milých lidí a rozšířili tak své obzory a hlavně možnosti najít nový domov pro naše svěřence. Děkujeme organizátorům za možnost účastnit se a již nyní se těšíme na další českobudějovickou akci - Země Živitelku.