Uskutečněné akce

9. 12. 2017 - adventní trhy Jindřichův Hradec

V sobotu 9. 12. 2017 se v Jindřichově Hradci konaly adventní trhy a my tu samozřejmě nemohli chybět. S námi tentokrát na místě byli jen 2 pejsci - Žeryk a Dax. Ostatmní pejsci, které máme momentálně v péči by to psychicky asi nenesli dobře.

Veliká zima nás donutila obléci pořádně nejenom sebe, ale i hafany a tak oba dostali světřík a vestičku, aby nám neprochladli, přece jen jsou zvyklí na pokojové teploty a ne stát celý den venku :-)

Od rána se u našeho stánku zastavovalo dost lidí, většina naši činnost znala a přišla nás podpořit, někteří nevěděli, co děláme a tak si rádi vyposlechli, jak u nás kočičky a pejskové žijí. Stavilo se za námi i pár lidiček, co od nás mají buď pejska nebo kočičku a poreferovali, jak se jim společně žije. Osobně jsme se mohli podívat na fenku Tašu, která před rokem okouzlila nynější majitekle právě na této akci a již rok si užívá svého domova :-) 

A jako by to Taša přivolala, i letos zde jinou maminku s dcerkou okouzlil pejsek Dax a jelikož se právě stěhují, nemohli si ho ihned odvést a tak jsme se domluvili, že jakmile jim to situace dovolí, přijedou si pro něj. A tak i Dax bude do Vánoc bydlet ve svém. Žeryček bohužel opět neuspěl a tak si o novém domově musí nechat ještě chvilku zdát :-(

Děkujeme všem, kteří se u našeho stánku zastavili, podpoříli nás, či si jen pomazlili pejsky. Těšíme se zase příští rok na viděnou. Tým Cibela z.s.