• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Vánoční přání 2012


Blíží se nám Vánoce a jako nám Ježíšek snad nadělí dárečky, tak i naši depoziťáčci mají svá přání. Pokud byste jim chtěli jejich přáníčko splnit, kontaktujte nás na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonu 603 219 149 a domluvíme se, kam můžete dáreček donést nebo zaslat. Největším přáním všech je nový domov, takže pokud uvažujete o adopci, neváhejte a dopřejte jim svátky už ve vlastní rodině.

Všem Ježíškům předem moc děkujeme.

Dorka, fena, kříženka německého ovčáka, 8,5 roku, KASTROVANÁ

Dorinka je fenka střední velkosti, váží cca 25 kg. Je velmi hodná, ráda se mazlí a má ráda společnost. Na vodítku chodí pěkně a je čistotná. Do této doby byla uvázaná na vodítku u boudy, tak by si zasloužila najít nový domov s velkou zahradou či dlouhými každodenními procházkami. Dle původních majitelů není vhodná k drůbeži, kočkám a jiným domácí zvířatům, má lovecké pudy. Pejsci jí však nevadí, s těmi je kamarádka. Je očkovaná a odčervená, zdravotně zcela v pořádku.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY PRO VĚTŠÍ PEJSKY, VĚTŠÍ KARTÁČ NA ČESÁNÍ


Milo, pes, jezevčík, 6 let, KASTROVANÝ

Milo je šestiletý jezevčík, který byl zachráněn před utracením. Důvodem bylo opakované kousnutí členů rodiny. V depozitu si zatím jen brání misku před ostatními psy, jinak je to veselý a hravý pejsek. Pro Mila hledáme zkušené páníčky, kteří znají jezevčí povahu. Potřebuje důslednou výchovu a jasně daná pravidla. Nedoporučujeme k dětem a k drůbeži, ostatní pejsky si vybírá.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY PRO JEZEVČÍKY, PELÍŠEK S OKRAJEM CCA 60-70 CM ŠIROKÝ


Riki, pes, anglický kokršpaněl, 8 let, KASTROVANÝ

Riki je na svůj věk stále čilý a moc rád chodí na procházky. Jako správný Španěl miluje vodu a také rád aportuje. S ostatními psy vychází naprosto bez problémů. Rikoušek je takový brumlal - vše, co s ním děláme, musí „komentovat“, ale je to mazel. Doma je čistotný a klidný, proto je vhodný i do bytu.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY PRO PSÍ SENIORY, OBOJEK A NÁHUBEK PRO STŘEDNÍ PLEMENA, MISTIČKU HLUBOKOU, KTERÁ JE VHODNÁ PRO PEJSKY S DLOUHÝMA UŠIMA, ABY SI JE V KLASICKÉ MISCE NEMÁCHAL, PELÍŠEK - POLŠTÁŘ CCA 80 CM ŠIROKÝ


Dany, kříženec, pes, 2 roky, KASTROVANÝ

Dany je poloslepý pejsek, má vrozenou oční vadu, je však neuvěřitelně šikovný. Nemá problém se téměř kdekoliv pohybovat, v novém prostředí se rychle zorientuje po čichu a sluchu a nedělají mu problém ani schody. Na procházkách běhá, čichá a má radost ze života. Z počátku je vystrašený a neví, co se děje, ale ještě ten den si na nového člověk zvykne, začne se mazlit a po chvíli se vtírá na klín a je vděčný za každé pochování. Bez problémů snáší další pejsky, nevadí mu ani kočky, králíci nebo morčata. Může být v bytě, kde je čistotný. Je zvyklý na velmi malé dítě, které bez problémů chodí k jídlu a hladí ho :-) Bude potřebovat takové majitele, kteří budou trpěliví a budou mít citlivý přístup. S takovými majiteli bude z Danyho vděčný psí kluk, pro kterého bude jeho páníček vším. Je to i dobrý hlídač.

Dárek: KONZERVY, PELÍŠEK PRO STŘEDNÍHO PEJSKA, PSÍ ŇAMINKY JAKO JSOU SUŠENÉ PLÍCE, SUŠENÁ PRASEČÍ OUŠKA, PACIČKY ATD.


Sindy, fenečka kavalíra, 8-9 let, KASTROVANÁ

Je to velmi milá, mazlivá a klidná fenečka. Na vodítku chodí dobře, ale i když je bez vodítka, drží se u nás. S přítomností dalšího pejska v domácnosti nemá problém. Baští granulky, masíčkem také nepohrdne. Miluje piškotky a mazlení. Sinduška by byla vhodná do klidného prostředí, ke starším lidem, kterým by byla dobrým a oddaným společníkem. Ráda chodí na procházky, kterých si zřejmě moc neužila. Zatím se rozkoukává, ale vypadá spokojeně, neustále si vrtí ocáskem :o) Je nenáročná, doma naprosto „gaučová“, nic neničí, neštěká a je čistotná.

Dárek: MISKU NA VODU PRO DLOUHOUŠÁKY, KVALITNÍ SENIOR GRANULKY, MASOVÉ KONZERVY A ŇAMINKY (nejlépe sušené maso)


Bigio, kocourek, 3-4 měsíce

Bigio je celočerný hodný kocourek. Je to veliký mazel. S ostatními kočičkami je kamarád.

Dárek: GRANULE PRO KOŤATA, KAPSIČKY, HRAČKY (MYŠKY, MÍČKY ATD.)


Farina, kočička, 3-4 měsíce

Farina je celočerná hodná kočička. Je to veliký mazel. S ostatními kočičkami je kamarádská.

Dárek: GRANULE PRO KOŤATA, KAPSIČKY, HRAČKY (MYŠKY, MÍČKY ATD.)


Moro, kocourek, 3-4 měsíce

Moro je celočerný hodný kocourek. Je to veliký mazel. S ostatními kočičkami je kamarád.

Dárek: GRANULE PRO KOŤATA, KAPSIČKY, HRAČKY (MYŠKY, MÍČKY ATD.)


Šíša, kocourek, 2 - 3 roky, KASTROVANÝ

Kocourek Šíša je u nás v depozitu od 17. 4. 2012. Původně žil venku na seníku, kde se vyskytovala větší kolonie kočiček. Postupně jsme je kastrovali a přijímali do péče, Šíša je poslední z těchto koček, který hledá domov. Nyní je již plně adaptovaný pro život v bytě, je čistotný, mazlivý a bez problémů vychází s jinými kočkami a perfektně si rozumí i s pejsky. Jelikož má problém s očima, je třeba mu je 1x – 2x denně vytřít buď suchým nebo vlhčeným ubrouskem, je vhodný pouze do bytu, venku by se jeho stav mohl zhoršit a to bychom neradi. Jeho to nikterak neomezuje a ani pro nové majitele to nebude velká zátěž. Není třeba podávat žádné léky.

Dárek: PŘEPRAVKU (rád v ní spinká a my mu jí pořád bereme na přepravu jiných kočiček), KOČIČÍ MLSKY (je to velký jedlík a mlsoun), MÍČEK NEBO MYŠIČKY NA HRANÍ (je to lovec :-)


Sisinka, kočička, cca 5 let, KASTROVANÁ

Kočičku Sisinku jsme přijali i s jejími 4 potomky 18. 10. 2012. Všechna koťátka již jsou v nových domovech, jen Sisinka stále čeká. K cizím lidem je nedůvěřivá, ale na koho si zvykne, toho má ráda a krásně se dovede mazlit. Je to nenáročná a klidná kočička. Je čistotná.

Dárek: KONZERVY


Ťapík, kocourek, cca 5 - 6 měsíců

Ťapík pochází z kolonie plachých koček, které nechávají sociálně slabí občané napospas osudu. Kočičky v této lokalitě se pokoušíme vykastrovat a koťátka, která přežila (úmrtnost zde je velmi vysoká), jsme přijali do péče. Ťapík je jedním z nich. Ťapík má rád společnost ostatních kočiček a i lidská mu dělá dobře. Od jeho příchodu k nám bojuje neustále s průjmy a s hnisavými výtoky očiček. Již několikrát byl přeléčen antibiotiky, neustále mu o očička pečujeme (je třeba je vykapávat a čistit) a snažíme se, aby se jeho stav zlepšil. Bohužel očička jsou již poškozená trvale (srůsty, na jedno oko pravděpodobně vidí jen stíny) a i střevní problémy jsou chronického rázu (řidší stolice se opakuje a je třeba krmit kvalitními speciálními granulemi, aby problémy byly co nejmenší). Kocourek je tedy vhodný jen pro trpělivé majitele, kterým nebude vadit zvýšená péče o takového tvorečka. On se jim ale odmění velkou láskou.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA, KOŤÁTKA EDÍK, ŤAPÍK, LOJZÍK A BERUNKA BY SI SPOLEČNĚ PŘÁLA NĚJAKÉ ŠKRABADLO, NA KTERÉM BY MOHLA ŘÁDIT


Berunka, kočička, cca 5 - 6 měsíců

Berunka pochází z kolonie plachých koček, které nechávají sociálně slabí občané napospas osudu. Kočičky v této lokalitě se pokoušíme vykastrovat a koťátka, která přežila (úmrtnost zde je velmi vysoká), jsme přijali do péče. Berunka je jedním z nich. Má ráda společnost ostatních kočiček a i lidská jí dělá dobře. Od jejího příchodu k nám bojuje neustále s průjmy a s hnisavými výtoky očiček. Již několikrát byla přeléčena antibiotiky, neustále jí o očička pečujeme (je třeba je vykapávat a čistit) a snažíme se, aby se její stav zlepšil. Bohužel očička jsou již poškozená trvale (srůsty) a i střevní problémy jsou chronického rázu (řidší stolice se opakuje a je třeba krmit kvalitními speciálními granulemi, aby problémy byly co nejmenší). Kočička je tedy vhodná jen pro trpělivé majitele, kterým nebude vadit zvýšená péče o takového tvorečka. Ona se jim ale odmění velkou láskou.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA, KOŤÁTKA EDÍK, ŤAPÍK, LOJZÍK A BERUNKA BY SI SPOLEČNĚ PŘÁLA NĚJAKÉ ŠKRABADLO, NA KTERÉM BY MOHLA ŘÁDIT


Edík, kocourek, cca 5 - 6 měsíců

Edík pochází z kolonie plachých koček, které nechávají sociálně slabí občané napospas osudu. Kočičky v této lokalitě se pokoušíme vykastrovat a koťátka, která přežila (úmrtnost zde je velmi vysoká), jsme přijali do péče. Edík je jedním z nich. Má rád společnost ostatních kočiček a i lidská mu dělá dobře. Od jeho příchodu k nám bojuje neustále s průjmy a s hnisavými výtoky očiček. Již několikrát byl přeléčen antibiotiky, neustále mu o očička pečujeme (je třeba je vykapávat a čistit) a snažíme se, aby se jeho stav zlepšil. Bohužel očička jsou již poškozená trvale (srůsty) a i střevní problémy jsou chronického rázu (řidší stolice se opakuje a je třeba krmit kvalitními speciálními granulemi, aby problémy byly co nejmenší). Kocourek je tedy vhodný jen pro trpělivé majitele, kterým nebude vadit zvýšená péče o takového tvorečka. On se jim ale odmění velkou láskou.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA, KOŤÁTKA EDÍK, ŤAPÍK, LOJZÍK A BERUNKA BY SI SPOLEČNĚ PŘÁLA NĚJAKÉ ŠKRABADLO, NA KTERÉM BY MOHLA ŘÁDIT


Lojzík, kocourek, cca 6 - 7 měsíců

Lojzík pochází z kolonie plachých koček, které nechávají sociálně slabí občané napospas osudu. Kočičky v této lokalitě se pokoušíme vykastrovat a koťátka, která přežila (úmrtnost zde je velmi vysoká), jsme přijali do péče. Lojzík je jedním z nich. Lojzík má rád společnost ostatních kočiček, k lidem je trošku plašší, ale s těmi co zná jer mazel, bojí se většího hluku. Od jeho příchodu k nám bojoval s průjmy a s hnisavým výtokem z 1 očička. Již několikrát byl přeléčen antibiotiky, ale stále je nutná zvýšená péče. Kocourek je tedy vhodný jen pro trpělivé majitele a pouze do bytu

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA, KOŤÁTKA EDÍK, ŤAPÍK, LOJZÍK A BERUNKA BY SI SPOLEČNĚ PŘÁLA NĚJAKÉ ŠKRABADLO, NA KTERÉM BY MOHLA ŘÁDIT


Petty, kočička, cca 7 měsíců

Petty si zatím udržuje trošku odstup, ale nechá se pohladit i pochovat, jen to zatím nevyžaduje. Je čistotná.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA


Šmejdík, kocourek, cca 5 - 6 měsíců

Šmejdík pochází z kolonie plachých koček, které nechávají sociálně slabí občané napospas osudu. Kočičky v této lokalitě se pokoušíme vykastrovat a koťátka, která přežila (úmrtnost zde je velmi vysoká), jsme přijali do péče. Šmejdík je jedním z nich. Šmejdík je velice akční kocourek, pořád někde běhá. Má rád společnost – hodil by se k pejskovi nebo k další kočičce, s každým je hned kamarád. Rád se mazlí, v náručí vrní, má rád společnost lidí. Je čistotný, nenáročný. Při příjmu měl vyhnisané očičko, už nebylo možné ho zachránit, tak se jen čekalo, až kocourek povyroste, aby operace byla bezpečná. Nyní již má oko vyoperované a zahojené a není třeba žádná zvláštní péče.

Dárek: KVALITNÍ GRANULKY A KONZERVY PRO KOŤATA


Eliáš, kocourek, 3 - 3,5 měsíce

Eliáš je zdravý, zvědavý, hravý a mazlivý kocourek. Je to sameťáček. Vůbec se nebojí a hned začal se sestřičkou Zuzankou lumpačit.

Dárek: KOČKOLIT, HRAČKY (MÍČKY, MYŠKY ATD.), KOŤÁTKA ZUZANKA, ELIÁŠ A FOXY BY SI JAKO SPOLEČNÝ DÁREK PŘÁLA ŠKRABADLO, KDE BY SPOLU MOHLA LUMPAČIT A ODPOČÍVAT


Foxy, kocourek, 4 měsíce

Foxy je krásný mladý kocourek, kterému auto přejelo jeho maminku a pravděpodobně poranilo i jeho. Měl zranění na tlamičce, strup už se mu odloupl i s kouskem nekrotické kůže, takže mu chybí kousek spodního pysku a je mu trochu vidět dáseň, ale je to vidět jen zespoda nebo když má otevřenou tlamičku. Jeho samotného to nijak neomezuje, jedná se jen o estetickou vadu, papkat může normálně. Ještě má zlomenou špičku ocasu. Jinak je ale zdravotně v pořádku. Zprvu byl docela poplašený, ale nyní se již přijde pomazlit a pochovat. Pořád se ještě bojí rychlých pohybů, ale nemá tendenci prskat nebo útočit, jen se snaží zneviditelnit. Dělá veliké pokroky a za čas z něj bude naprostý kliďas a bezproblémový kocour. S ostatními kočičkami si rozumí dobře.

Dárek: KOČKOLIT, HRAČKY (MÍČKY, MYŠKY ATD.), KOŤÁTKA ZUZANKA, ELIÁŠ A FOXY BY SI JAKO SPOLEČNÝ DÁREK PŘÁLA ŠKRABADLO, KDE BY SPOLU MOHLA LUMPAČIT A ODPOČÍVAT


HERMÍNA, do 1 roka, kastrovaná

Kočička Hermínka je mladá kočička, k lidem je velice přítulná, mazlivá, hned se rozvrní v náručí. Ostatní kočičky zatím moc nemusí, ale jistě si zvykne. Je čistotná.

Dárek: KUKAŇ či BOUDIČKU pro kočky


UPÍREK, cca 7 měsíců

Kocourek Upírek se k nám dostal pokousaný. Nejhůře na tom je jeho pravá zadní nožička, kde má strženou kůži z kloubu. Zranění jsou již částečně zahojená a tak je nyní ošetřujeme protizánětlivými a hojícími mastičkami. Upírek není vyloženě mazel, ale když si ho člověk odlapí, tak se nechá chovat i hladit a i si u toho zavrní. Časem ho jistě vymazlíme v dokonalého přítulku. Je čistotný.

Dárek: HRAČKU (kolodráhu, myš v kruhu atd.)