• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Snížek - v léčbě


kocour, narozen cca 2022, (ev. číslo 2024/04/08), KASTROVANÝ, č. mikročipu ...............

Kocourka jsme přijali od majitelů z Otína, jelikož má komplikovanou zlomeninu pánve a majitelé nemohli / nechtěli náročnou rekonvalescenci s kocourkem podstupovat. 

Snížek je hodný kocour, který zřejmě následkem autoúrazu prodělal zlomeninu pánve. Pár dní si zatím poležel na veterině, kde se čekalo, zda bude schopen vůbec vyměšovat a také se stabilizoval a připravoval na budoucí komplikovanější operaci. Nyní vše vypadá, že operace proběhne a pak už jen dlouhý klidový režim a snad zase bude schopen fungovat.  

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

25. 4. 2024 - Snížek je od příjmu hospitalizovaný na veterině, jelikož se čekalo, zda bude schopen vůbec vyměšovat a také se stabilizoval a připravoval na budoucí komplikovanější operaci. Nyní vše vypadá, že operace proběhne a pak už jen dlouhý klidový režim a snad zase bude schopen fungovat. Kocourek byl otestován na FIV / FeLV (negativní).

22. 4. 2024 - Kocourka jsme přijali od majitelů z Otína, jelikož má komplikovanou zlomeninu pánve a majitelé nemohli / nechtěli náročnou rekonvalescenci s kocourkem podstupovat.
Snížek je hodný kocour, který zřejmě následkem autoúrazu prodělal zlomeninu pánve.