• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Lunna našla domov


kočička, narozena cca začátkem června 2021 (ev. číslo 2021/09/02), KASTROVANÁ, č. mikročipu 900163000238325

Koťátko pochází z Nové Včelnice, kde místní lidé krmí kolonii koček, které se tam množí nedaleko sídliště. Majitel koťátek (resp. kočičí mámy) je znám, avšak nehodlal situaci s neustále se množící kočkou řešit a tak se aspoň místním podařilo domluvit kastraci kočky a koťata převezli k nám, jelikož na místě už jim hrozí nebezpečí.

Lunna je plachá kočička, na lidí syčí, ale při opatrném přístupu na sebe nechá sáhnout, je třeba ale ještě pracovat na důvěře. Je čistotná a s ostatními kočkami vychází dobře.

Více fotografií naleznete zde.

5. 12. 2021 - Lunna odjela bydlet do baráčku do Lovětína, kde bude dělat společnost kocourkovi, který smutní po své kočičí kamarádce.

23. 11. 2021 - Lunna byla vykastrována, načipována a otestována na FIV/FeLV - negativní.

1. 9. 2021 - Dnes jsme přijali 3 kočičí sourozence z Nové Včelnice z lokality, kde místní lidé krmí kolonii koček, které se tam množí nedaleko sídliště. Majitel koťátek (resp. kočičí mámy) je znám, avšak nehodlal situaci s neustále se množící kočkou řešit a tak se aspoň místním podařilo domluvit kastraci kočky a koťata převezli k nám, jelikož na místě už jim hrozí nebezpečí.