• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Manka


kočka, dle původních majitelů cca 3 roky, ale podle nás je jí více cca 6 let (ev. číslo 2021/04/01), KASTROVANÁ

Kočičku jsme přijali od majitelů, protože jim vyhořel dům v Horním Ždáře u J. Hradce a tak se museli vystěhovat a kočičky nemají kam dát. Celkem jich měli 8 (2 holky + 6 kluků). Zatím jsme nabídli místo pro holky (chytit se podařilo zatím jen tuto), aby se dál nemnožily.

Kočička byla hodně vyjukaná - požár, zásah hasičů, chytání a umístění k nám jí dalo pěkně zabrat, ale není zlá, jen se snažila schovat a být neviditelná. Nyní se již nechá opatrně pohladit a vzít do náruče. Určitě bude vděčná za klidnější domácnost. Možná je hluchá - v uchu má polyp a hlavně se nám zdá, že nereaguje na zvuky (nebo je ignoruje :-) - budeme sledovat a snad nám čas pravdu ukáže.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec) 

Více fotografií naleznete zde.

16. 4. 2021 - Manka byla vykastrována, pro jistotu se dělali i krevní testy, všechny hodnoty jsou v pořádku. Testy FIV a FeLV - negativní. Dělala se i revize tlamičky, stav zoubků byl špatný, skoro žádný jí nezůstal. Manka se již nechá opatrně pohladit a vzít do náruče. Určitě bude vděčná za klidnější domácnost. Možná je hluchá - v uchu má polyp a hlavně se nám zdá, že nereaguje na zvuky (nebo je ignoruje :-) - budeme sledovat a snad nám čas pravdu ukáže.

7. 4. 2021 - Dnes jsme přijali 1 kočičku od majitelů, protože jim vyhořel dům v Horním Ždáře u J. Hradce a tak se museli vystěhovat a kočičky nemají kam dát. Celkem jich měli 8 (2 holky + 6 kluků). Zatím jsme nabídli místo pro holky (chytit se podařilo zatím jen tuto), aby se dál nemnožily.