• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Goldie


kočička, narozena 8 / 2020, KASTROVANÁ, (ev. číslo 2021/06/14, původní 2020/11/06)

Kočička k nám přišla jako nalezenec z Roseče, byla půl roku v adopci a pak se nám vrátila zpět.

Goldie je mazlivá kočička, je mladá a plná energie a potřebuje prostor a společnost. Určitě by byla ráda za kočičího parťáka, se kterým by se vyblbla a který by ji uměl usměrnit. Noví majitelé se musí připravit, že je potřeba se jí věnovat, protože pokud jí nebude dobře, reaguje agresivně. Musí si hodně hrát, aby ventilovala přebytečnou energii, pak je v pohodě.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde a zde.

14. 7. 2021 - Goldie žije tři týdny po návratu z adopce v bytových podmínkách s kocourkem Kamíkem a je šťastná, spokojená a umazlená. Hrají si spolu, lítají, vedle sebe odpočívají a rádi se dívají ven ze zabezpečeného otevřeného okna. Je také velmi společenská, svého člověka všude provází, skočí si na klín pro pohlazení, je zvědavá, ale přiměřeně, a neskutečně milá.

24. 6. 2021 - Dnes ráno byla již Goldie mnohem lepší! Už ji poznáváme, už se mazlí jako dřív! Možná příčina čůrání mimo záchod byla v druhu kočkolitu. Dostala na výběr 2 druhy a zatím OK.

22. 6. 2021 - Dnes se nám vrátila Goldie. Důvodem bylo čůrání mimo záchod, shazování věcí a negaticní chování vůči dětem, které přišli na návštěvu a jelikož majitelé plánují rodinu, nedokáží si prý s Goldie společnou budoucnost představit. Kočička je totálně ve stresu, vrčí, syčí. Když jí majitelka chtěla pohladit, syčela na ní, málem sekla. Necháme ji uklidnit a uvidíme.

21. 12. 2020 - Goldie odjela bydlet k mladému páru do bytu v Jindřichově Hradci. 

16. 11. 2020 - Dnes jsme přijali koťátko, které žilo s mámou a dvěma souzrozenci v Roseči u nálezců na seně. Pak se celá čtveřice zmizela a vrátila se jen Goldie. Proto jsme ji hned po odchycení radši přijali k nám, aby se opět nezatoulala.