Jaroslav našel domov


kocourek, narozený cca 20. 6. 2022 (ev. číslo 2022/08/11), budoucí kastrace je podmínkou adopce, č. mikročipu 953010006201760

4 koťata jsme přijali od majitele jejich maminky. Žil v přesvědčení že mají doma kocoura a ejhle, ono ne. Bohužel situaci neřešil dříve, až když se koťata občas proběhla jeho staré mamince pod nohama a hrozil ji úraz, tak musela rázně z domu. Kastrace kočky byla jednou z podmínek přijetí koťat k nám.

Jaroslav se krásně osmělil a z bázlivého kocourka se stává pan kocour mazlivka. Při hlazení vrní a pozornost si vyžaduje. V novém domově by jistě uvítal společnost další kočičky. Kočičí WC používá spolehlivě a nejraději má masíčko. 

Více fotografií naleznete zde.

9. 11. 2022 - Naše kočičí trio (Jaroslav, Jaromír a Jarolím) odjelo do nového domova a to na farmu do Kunžaku.

15. 10. 2022 - Jaroslav se krásně osmělil a z bázlivého kocourka se stává pan kocour mazlivka. Při hlazení vrní a pozornost si vyžaduje. V novém domově by jistě uvítal společnost další kočičky. 

1. 9. 2022 - Jaroušek je velmi šikovný kocourek. Kočičí WC používá spolehlivě a nejraději má masíčko. V depozitu se jeví jako velice inteligentní kocourek. Klidný, rozvážný. Nechá se chovat, hladit. S manipulaci nemá sebemenší problém. Jistě by v novém domově uvítal kočičího parťáka.

29. 8. 2022 - Koťata byla dnes otestována FIV/FeLV - negativní, poprvé naočkována a načipována.

18. 8. 2022 - Dnes jsme přijali do péče 4 koťata od majitele jejich maminky. Žil v přesvědčení že mají doma kocoura a ejhle, ono ne. Bohužel situaci neřešil dříve, až když se koťata občas proběhla jeho staré mamince pod nohama a hrozil ji úraz, tak musela rázně z domu. Kastrace kočky byla jednou z podmínek přijetí koťat k nám.