Hafi našel domov


střední kříženec, pes, 4 roky, KASTROVANÝ

Pejsek byl nalezen v obci Hojovice.

Pejsek je hodný, mazlivý, jen na některé jemu podezřelé osoby má tendenci vrčet - evidentně ze strachu. Přišel hodně hubený a tzv. nedožraný (jídlo je pro něj modla, pro kterou bez váhání skočí), takže je sice dobře, že na pamlsky se dobře motivuje na učení, naopak v běžném denním provozu je to trochu na škodu, jelikož jakmile někde jídlo spatří, nevidí a neslyší. Nový majitel bude muset mít dostatek trpělivosti a pochopení. Pejsek určitě není vhodný k celodennímu pobytu venku, ale doma je zase třeba hlídat jídlo (ať už psí nebo lidské - jakmile se k němu dostane, neváhá si ho ukrást a zhltnout). S jinými psy vychází dobře, pokud na něj nezačnou štěkat nebo vrčet, to pak oplácí stejnou měrou, ale sám od sebe je spíše zvědavý a chce se seznamovat a hrát si.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

23. 1. 2022 - Hafi odjel bydlet ke staršímu pánovi do obce Dobřejovice.

18. 1. 2022 - Hafi se nám vrací zpět, jelikož dnes pokousal dědečka. Již včera došlo k drobné šarvátce a dnes se situace vyhrotila a byl nutné i lékařské ošetření. K pánovi si nic nedovolil, ale bohužel u dědečka asi vycítil slabost a rozhodl se prosazovat svou.

2. 1. 2022 - Hafi odjel bydlet do domku do Studené. Přes den bude dělat společnost dědečkovi v důchodu a odpoledne bude blbnout se svým páníčkem, až se vrátí z práce.

31. 10. 2021 - Dnes jsme přijali do péče pejska nalezeného 30.10.2021 v obci Hojovice.