Franceska našla domov


kočička, narozena cca květen 2021 (ev. číslo 2021/07/08) 

Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce.

Kočičí máma se nastěhovala se svými 5 koťaty cca 5 týdnů starých na statek v Horním Žďáře, kde nebyla vůbec vítána. Koťata byla velmi hubená s ušním svrabem, záněty v očích a začervená. Lidí se bála.

Franceska je milé, aktivní a čistotné kotě. Stále je trochu lekavá a obezřetnější, nicméně, když má člověk trochu trpělivosti a dá jí čas, je to moc hodná kočička, která se nechá pochovat a veškerou manipulaci také zvládá, navíc kontakt začíná sama vyhledávat. Přítomnost ostatních kočiček jí nijak nevadí, naopak mazlivé kočičky jí pomalu strhávají k tomu, že by se i z ní mazel měl stát.

Více fotografií naleznete zde.

18. 9. 2021 - Feliška a Franceska odjely společně do baráčku k mladé rodině do Kunžaku.

3. 8. 2021 – testy FIV a FeLV - negativní. Franceska byla ze všech koťat nejmenší, ale už to dohnala. Je to milé, aktivní, nebojácné a čistotné kotě. Vyloženě si pro pohlazení nepřijde, ale neutíká a hlazení si užívá. U nás je bohužel stále strhávána sourozenci, kteří se bojí. Věříme, že v novém domově se vymazlí.

6. 7. 2021 - Dnes jsme přijali kočku s 5 koťaty cca 5 týdnů starých z Horního Žďáru, která se nastěhovala na statek, kde o ně nestojí. Koťata i máma jsou hodně hubené až podvyživené, mají ušní svrab, některá koťata mají zánět v očích.