Dark našel domov

pejsek, narozen cca v 2. polovina června 2020, č. mikročipu 981020000398213

Budoucí kastrace podmínkou adopce.

Štěňata byla nalezena u Malého Jeníkova jak pobíhala u silnice. 

Štěňátka jsou trochu bojácnější než je normální u vymazlených vrhů, ale jakmile si sednete na bobek, hned je máte pod nohama a snaží se vydrápat se na klín. Jsou hravá a budou přesně taková, jak si je budoucí majitel vychová. Velikost odhadujeme na cca 15-20 kg, ale jelikož neznáme ani jednoho z rodičů, je to opravdu jen velice hrubý odhad. Na vodítku už chodí obstojně, s čistotností bojujeme, tu si bude muset nový majitel doma doučit. Na podněty za dveřmi mají tendence štěkat, takže zatím příliš nedoporučujeme do bytu. Ideálně do baráčku se zahradou s bydlením uvnitř.

Více fotografií naleznete zde.

28. 9. 2020 - Dark odjel do baráčku na českokrumlovsko, kde již dlouho sháněli pejska,  který by zaplnil prázdné místo v srdci po svém předchůdci.

23. 9. 2020 - Dark byl načipován.

20. 9. 2020 - Dnes jsme do péče přijali 3 štěňata - 2 fenky a 1 pejska, která byla nalezena u Malého Jeníkova jak pobíhala u silnice. Štěnda jsou trošku bojácná a uječená, ale za chvilku se přijdou pomazlit. Mají veliká bříška, takže zřejmě budou i dost začervená. Věkově cca 3 měsíce.