Uskutečněné akce

15. 9. 2018 - Charitativní koncert J. Hradec


Na sobotu 15. 9. 2018 zorganizovala parta lidiček v Jindřichově Hradci již 2. ročník benefiční akci pro náš spolek Cibela z.s.

Akce začala promítáním filmu "10 miliard - co máte na talíři?". Jedná se o celovečerní německý dokument pojednávající o problematice rostoucí poptávky lidské populace po jídle a o možných řešeních která nabízí zemědělství.

Od 20:00 ale začal koncert, kde se postupně představily kapely:

LEKSES garage-rock'n'roll / České Budějovice http://bandzone.cz/lekses

ZLOMENÁ ČTRNÁCTKA punk-rock / Sedlčany http://bandzone.cz/zlomenactrnactka

ŽÁDNEJ STRES ska-punk / Třemošnice http://bandzone.cz/zadnejstres

THE TWO EGGS punk / Opařany http://bandzone.cz/thetwoeggs

Po celou dobu akce mohli návštěvníci přispět také zakoupením oblečení a dalších drobností ve "zvířecím bazárku" nebo si dát výborný vege guláš a tím také přispět.

Celkový výtěžek z koncertu byl neuvěřitelných 28.500,- Kč. Takže lidi, chceme Vám tímto moc a moc poděkovat za to, že jste přišli a přispěli a pořadatelům za skvělou práci, kterou si s přípravou dali a že jí jistě nebylo málo. Cíl byl splněn na 100%. Všichni jsme se dobře bavili a zvířatům, která to potřebují, přistála neuvěřitelná částka. Peníze budou použity na verinární výdaje (očkování, kastrace, léčení atd.), které činí největší, ale zároveň nezbytnou položku cibeláckých výdajů. Takže ještě jednou VELIKÁNSKÉ DÍKY VÁM VŠEM.