Uskutečněné akce

12.-13. 5. 2018 - Hobby


Květnový víkend a Hobby v Českých Budějovicích. Krásná slunečná sobota a slunečná a trochu větrná neděle byla skvělou příležitostí ukázat naše nejlepší psí svěřence naživo návštěvníkům budějovického výstaviště.

S námi tentokrát jela psí seniorka Móňa, stálice Žeryk, mladá ovčanda Bee, akční puberťák Max a menší hodný pejsek ze Záchytných kotců v Jindřichově Hradci Elvis. Návštěvnost na akci byla obrovská a tak se i velmi mnoho lidí zastavilo u našeho stánku. Všichni pejsci byli tolikrát pomazleni, že už pak i odpadli a usnuli přimo na výstavišti. Žádnému z nich se nepodařilo přímo na místě nový domov najít, ale vážných zájemců na místě bylo více, tak doufáme, že se snad někdo dodatečně ozve, po řádném zvážení všech pro a proti adopce.

Tentokráte byla výstava Hobby zajímavá ještě jednou další věcí a to soutěží o toho nej voříška roku 2018. Náš spolek byl požádán o pomoc s posuzováním pejsků a tak naše předsedkyně Petra usedla do poroty vedle další spřízněné duše pana Vladimíra Kössla z Animal-rescue a mediálně známého moderátora Karla Voříška.

A soutěže se účastnila i naše 1 bývalá psí svěřenkyně - fenka Taša. Sice se neumístila, i když z naší strany bychom jí dali nejméně zlato, ale pro nás bylo nádherné sledovat práci mladé paničky s fenkou, která byla nesocializovaná a vyděšená, když jsme ji přebíraly do péče.