• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

3. 11. 2018 - 1. sraz bývalých svěřenců z Cibela z. s.


Datum konání: 03. 11. 2018 od 10:00 do odpoledních hodin dle účasti

Kde: cvičák na Radouňce (U Dolního Skrýchova 1352, 377 01 Jindřichův Hradec)

V sobotu 3. 11. 2018 se uskuteční sraz bývalých svěřenců ze spolku Cibela z.s. Převážně se jedná o sraz pejsků, ale uvítáme i majitele dalších zvířátek (koček atd.), které si od nás adoptovali. Rádi Vás uvidíme, popovídáme s Vámi a abyste si užili prima psí den, naplánovali jsme pro Vás menší program.

Každý pejsek se svým páníčkem bude mít možnost vyzkoušet si jednoduché soutěže přímo na cvičáku i v okolí a samozřejmě nezůstane neodměněn :-)

Přijede za námi slečna Lucie Jindřichová z Odchytová a záchranné stanice - Larýsek z.s., která se zabývá převýchovou problémového chování psů, převážně agrese a popovídá nám o své práci a bude k dispozici i na zodpovězení dotazů, pokud by měl někdo zájem konzultovat chování svého pejska.

Přislíbenou máme i ukázku TREIBBALLu - zajímavého a ne moc známého sportu.

A kdo bude mít zájem, může si vyzkoušet jízdu na koloběžce se psem - další velmi zábavnou činnost pro sportovně laděného psa a jeho páníčka.

Občerstvení pro lidi i pejsky zajištěno.

Pro pejsky platí povinné očkování proti vzteklině i proti infekčním chorobám (psinka, parvoviróza ..) - očkovací průkaz proto nezapomeňte doma !!!