• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Karmelita


kočička, narozena cca začátkem června 2021 (ev. číslo 2021/08/04)

Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce.

Koťátko bylo nalezeno v Dačicích.

Karmelita je hodné vymazlené kotě. Rozhodně někde musela být s lidmi. K nám se dostala se zraněním, nepoužívala 1 přední končetinu, byla hodně spavá a teklo jí z očiček. Nyní je již v pořádku (jen jí občas očička zaslzí, ale pár kapičky to spraví) a nožičku již začala používat, sice si ji malinko ulevuje, ale to spraví čas. Je čistotná, zvyklá na ostatní kočičky i pejsky.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

24. 8. 2021 - Karmelitka začala používat přední nožku :-)

17. 8. 2021 - Kromě nožičky je již v pořádku, ale nožku stále nepoužívá, tak jak by měla. Opírá se o ni, ale nezvládne došlápnout na prsty. Noha ale není nijak bolestivá. Další postup budeme konzultovat s veterináři, abychom ji co možná nejvíce zpříjnili budoucí život.

10. 8. 2021 - Kočička byla propuštěna do domácí péče, na tlapku nešlape, ale jinak je veselá. Uvidíme co s tím udělá čas. Vzhledem k tomu, že je to ještě kotě, tak není moc možností jak kloub operovat. Do budoucna jsou 3 možnosti - buď začne nožku používat, nebo až budou kosti dostatečně dlouhé, tak se zafixuje kloub a poslední možností je amputace. Na rozhodnutí co bude nejlepší a možné je však příliš brzy.
Testy FIV/FeLV - negativní.

9. 8. 2021 jsme přijali kočičku nalezenou v Dačicích. Nepoužívá 1 končetinu. Na veterině udělali RTG, nohu zlomenou nemá, ale nešlape na ni, možná ji má nataženou nebo vymknutou. Trochu jí teče z nosu a pusy a je spavá, tak mohla utrpět náraz na hlavu, dostala kapačku a do zítra zůstane na veterině na pozorování kvůli možným neurologickým komplikacím.