• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Pepíček


kocourek, narozen cca na jaře 2017, kastrace v plánu

Pepíček je postižené kotě. Špatně ovládá chůzi, neorientuje se v prostoru, z jakékoli změny je zmatený. Do nedávna to bylo normální zdravé kotě, pak se ale něco stalo a začal se motat, nevěděl kde je a tak ho jeho majitel přinesl na veterinární kliniku. Příčina problémů zjištěná nebyla, ale vše ukazuje na neurologický problém. Kocourkův majitel se ho zřekl a tak Pepíček putoval k nám.

Je to mazlivá, nesmírně vděčná dušička. Protože se však neumí v otevřeném velkém prostoru pohybovat, je jeho útočištěm klec, kde má vše potřebné, co potřebuje - záchod, pelíšek, krmení a vodu. Ven chodí pod dozorem, protože často naráží a jakýkoli pohyb okolo ho děsí - leká se (u nás je zvířátek více, takže by byl neustále ve stresu). Hledáme pro něj klidnou domácnost, kde bude mít svůj menší bezpečný prostor a kde bude milován i přes svůj hendicap. Najíst se, dojít na kločkolit i péči o srst zvládá sám.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

22. 12. 2017 - Dnes jsme do péče přijali kocourka z veterinární kliniky v Jindřichově Hradci. Jedná se o postižené kotě. Špatně ovládá chůzi, neorientuje se v prostoru, z jakékoli změny je zmatený. Do nedávna to bylo normální zdravé kotě, pak se ale něco stalo a začal se motat, nevěděl kde je a tak ho jeho majitel přinesl na veterinární kliniku. Příčina problémů zjištěná nebyla, ale vše ukazuje na neurologický problém. Kocourkův majitel se ho zřekl a tak Pepíček putoval k nám.