• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Badynko


kříženec labradora, pes, 13 let, č. mikročipu (doplníme až načipujeme)

Bady je starý pejsek, který dosud žil venku na zahradě. Majitelé se nyní přestěhovali a pejsek prý štěkal a tak nemohl zůstat, jelikož vadil sousedům. Z jiného zdroje jsme se dozvěděli, že to bylo trošku jinak a sousedům vadilo, že majitelé jezdí za Badym 1x týdně a pes tam je bez žrádla a vody, tak situaci řešili s policií a zástupci obce. 
Bady je u nás nyní uvnitř domu, je znát, že byl zvyklý si šmejdit po zahradě, jelikož ven ho to stále táhne, nicméně již pochopil, že nemusí proštěkat celý den, že se ven dostane a také že se nemusí sám snažit odejít :-) 
Jeho zdravotní stav odpovídá věku, již hůře chodí (zadní nožky má již málo osvalené), na čele má bradavici a tvář má deformovanou po prodělané otravě (před lety snědl pestřec obecný, který je jedovatý a i po vypumpování žaludku mu bohužel zůstaly následky, které ale on nevnímá a jsou jen estetickou vadou).
Bady je hodný, milý mazlivý pes, není již na dlouhé vycházky, ale rád se projde a začuchá si "psí zprávy". S ostatními pejsky se zdá, že vycházet bude dobře. Je zvyklý i na děti.

Kontakt pro zájemce - 603 219 149 (Jindřichův Hradec)

Více fotografií naleznete zde.

1. 3. 2019 - Z jiného zdroje jsme se dozvěděli, že to bylo trošku jinak a sousedům vadilo, že majitelé jezdí za Badym 1x týdně a pes tam je bez žrádla a vody, tak situaci řešili s policií a zástupci obce. 

27. 2. 2019 - Dnes jsme přijali do péče starého pejska, který dosud žil venku na zahradě. Majitelé se nyní přestěhovali a pejsek štěkal a tak nemohl zůstat, jelikož vadil sousedům.